C-BooL autorem oficjalnego remiksu HITU światowej gwiazdy! [VIDEO]

2018-10-19 15:50 rw
C-BooL autorem oficjalnego remiksu HITU światowej gwiazdy! [VIDEO]
Autor: https://www.instagram.com/c_bool/ (screen) / fot. Happy Photos

C-BooL stworzył oficjalny remiks hitu jednej z ulubionych gwiazd polskich fanów muzyki klubowej. Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl

C-BooL nie zwalnia tempa i po sukcesie z hitem Wonderland szykuje kolejny solowy singiel. Na swoich profilach w serwisach społecznościowych coraz częściej pokazuje relację ze studia nagraniowego. Jeden z najlepszych polskich producentów w przerwie od tworzenia potencjalnego hitu najbliższych miesięcy, znajduje czas by koncertować, ale również remiksować różne piosenki! 12 października Grzegorz Cebula poinformował, że przygotował nową wersję utworu holenderskiego producenta, znanego jako R3hab!

C-BooL i R3hab - remiks piosenki

C-BooL stworzył nową wersję utworu pt. Rumors. Oryginalnie w piosence, której teledysk na YouTube ma ponad 12 milionów wyświetleń, za partie wokalne odpowiada Sofia Carson, znana z hitowego coveru Love Is The Name. W remiksie słyszalne są charakterystyczne i kojarzone z polskim producentem muzyczne akcenty. Zresztą sprawdźcie sami poniżej.

Warto wspomnieć, że R3hab wcześniej nawiązał współpracę z innym polskim producentem, Skytechem. Wspólnie stworzyli takie kawałki, jak: Starflight czy Hyperspace.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Summer Vibes ☀️ #summer #sea #croatia #memories Post udostępniony przez C-BooL (@c_bool)
Najnowsze