C-BooL na Eurowizji 2019? Wywiad o hicie Wonderland i dacie premiery płyty! [VIDEO]

i

Autor: fot. okładka singla C-BooL na Eurowizji 2019? Wywiad o hicie Wonderland i dacie premiery płyty! [VIDEO]

C-BooL na Eurowizji 2019? Wywiad o hicie Wonderland i dacie premiery płyty! [VIDEO]

2018-03-14 17:22

C-BooL odwiedził nasze studio i zdradził kilka ciekawych tajemnic! Wywiad z jednym z najlepszych producentów w Polsce - zobaczycie na ESKA.pl!

C-BooL to producent, który stworzył swoje własne wyjątkowe, niepowtarzalne brzmienie, doceniane w różnych częściach świata! Po ogromnym sukcesie z hitem Never Go Away, Magic Symphony czy DJ Is Your Second Name, popularny DJ za sprawą hitu Wonderland zabiera nas do Krainy Czarów! Kawałek błyskawicznie polubili słuchacze Radia ESKA oraz stał się hitem YouTube, docierając do trzeciego miejsca karty na czasie w serwisie YouTube! 

C-BooL - wywiad

O czym jest piosenka? Jaka wpadka miała miejsce na planie teledysku? Czy C-BooL nagra utwór z Gromeem? Co sądzi o Eurowizji? Na te i inne pytania odpowiedzi w wywiadzie na ESKA.pl! Z producentem rozmawiał redaktor ESKA.pl, Rafał Wróblewski. 

 

C-BooL - piosenka i teledysk Wonderland

 

Wonderland powstało w wyniku przypadku! C-BooL wracał samochodem do domu i nagle w jego głowie pojawiła się pewna melodia, którą zaczął nucić i nagrywać na dyktafon. Po powrocie przeniósł ową melodię na wirtualne klawisze i pokazał ją bliskim znajomym. Gdy powiedzieli, że w nagraniu jest coś wyjątkowego, zmotywowany producent poszedł do studia, gdzie w jeden dzień stworzył wstępną aranżację utworu oraz wpadające w ucho od pierwszego przesłuchania dźwięki. Dopełnieniem jego pracy było napisanie znakomitego tekstu, który przedstawia historię mężczyzny zakochanego w swojej kobiecie. 

C-BooL płyta - data premiery

Pierwsza i jak na razie jedyna płyta C-BooLa pojawiła się w 2011 roku. Krążek nosił tytuł 8 Years i zawierał hity, które producent stworzył od 2003-2011 roku m.in. Would You Feel czy Body & Soul. Od tego czasu artysta stworzył takie hity, jak: Never Go Away, Magic Symphony, DJ Is Your Second Name czy Wonderland, więc fani zaczęli zastanawiać się, kiedy nowy album producenta z Pyskowic. Zdradził nam: - Myślę, że w przypadku drugiej płyty zrobię, jak w przypadku pierwszej. Zrobię taką kompilację najlepszych singli plus dogram coś nowego, ale myślę, że trochę mi to zajmie czasu. W 2018 roku na pewno nie. Nie ma co robić na siłę, lepiej zebrać dobry materiał, by ta płyta później leżała na półce i w całości się jej dobrze słuchało, a nie tylko przewijało na te kawałki, które były hitami w radio. Nie lubię robić zapychaczy. Nad każdym numerem siedzę bardzo długo i staram się, żeby każdy utwór był potencjalnym singlem, dlatego ten proces twórczy albumu trwa tak długo.

C-BooL w Jazdy Gwiazdy zdradził sprawdzony sposób na zrobienie hitu!

Autor: brak danych

  C-BooL to artysta, którzy stworzył swoje wyjątkowe, niepowtarzalne brzmienie, doceniane w różnych częściach świata! Wiele osób zastanawia się, w jaki sposób popularny producent ze Śląska tworzy swoje światowo brzmiące hity. Ma przecież na koncie mega

C-BooL o Eurowizji - weźmie udział?

C-BooL bardzo się ucieszył, że Gromee reprezentuje Polskę na Eurowizji w Lizbonie. - Sam miałem propozycję, fani mnie atakowali, nie czuję się do tego. Nie mam takiej potrzeby. Od zawsze kształtuję swoją postać muzycznie, jako DJ. Może, jakbym umiał śpiewać i bym sobie zagrał i dośpiewał, tak jak np. Calvin Harris albo Martin Solveig, którzy w swoich numerach się udzielają wokalnie może wtedy. Na razie tego nie potrzebuję. Wiem, że to jest fajne pod kątem promocji itd., ale to nie jest moja droga. Czy weźmie w przyszłości udział w preselekcjach? - Jeśli kiedyś nawiążę współpracę z kimś, kto rewelacyjnie prezentuje się na scenie, z kimś z kim będę znakomicie się rozumiał, ale na chwilę obecną nie widzę siebie na tym konkursie.

Eurowizja 2018 - Polska. Z kim i kiedy w półfinale konkursu?

Autor: brak danych

  Eurowizja 2018 - Polska wystąpi w drugim półfinale! O tym, z kim i kiedy Polska powalczy o finał Eurowizji dowiedzieliśmy się pod koniec stycznia. Tegoroczny Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się pod hasłem 'All aboard!'. Hasło przewodnie Eurowizji