C-BooL

i

Autor: WBF

C-BooL - imię i nazwisko, wiek, żona, Instagram. Co wiemy o znanym DJ-u?

2021-08-28 17:53

Chyba nie ma osoby, która nie znałaby choć jednego hitu C-BooLa. Popularny DJ ma na swoim koncie zarówno solowe numery, jak i wiele współprac, które przyniosły mu wielką rozpoznawalność. Co wiemy o artyście? Sprawdźcie najważniejsze informacje go dotyczące już teraz.

C-BooL - imię i nazwisko, wiek, żona, Instagram: tych informacji internauci poszukują najczęściej. Znany pod pseudonimem C-BooL DJ to jeden z najważniejszych graczy na polskiej scenie elektronicznej. Właściwie każdy numer, który wyjdzie spod pióra C-BooLa, staje się wielkim hitem. Wystarczy tylko spojrzeć na liczby wyświetleń, jakie generują zrealizowane do nich wideoklipy. Co trzeba wiedzieć o tym artyście? Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje.

C-BooL - imię i nazwisko

Jak naprawdę nazywa się C-BooL? Ksywka DJ-a została zaczerpnięta od jego nazwiska. Artysta to tak naprawdę Grzegorz Cebula.

C-BooL - wiek

Ile DJ ma lat? Tej informacji również poszukują internauci. Producent muzyczny przyszedł na świat 30 maja 1981 roku, co oznacza, że w tym roku skończył 40 lat.

C-BooL - żona

Użytkowników sieci interesuje również życie prywatne muzyka. Artysta od lat związany jest z Moniką Cebulą. W tym roku para obchodziła 14. rocznicę ślubu.

Sonda
Który HIT C-Boola lubisz najbardziej?

C-BooL - Instagram

DJ, który może pochwalić się trwającą już ponad 20 lat karierą, działa również w mediach społecznościowych, w tym również na Instagramie. Znajdziecie go pod nickiem @c_bool, po prostu.

Te polskie hity kończą 10 lat. Każdy je zna!