C-BooL

i

Autor: WBF

C-BooL - imię i nazwisko, wiek, żona, Instagram. Co wiemy o znanym DJ-u?

2021-08-28 17:53

Chyba nie ma osoby, która nie znałaby choć jednego hitu C-BooLa. Popularny DJ ma na swoim koncie zarówno solowe numery, jak i wiele współprac, które przyniosły mu wielką rozpoznawalność. Co wiemy o artyście? Sprawdźcie najważniejsze informacje go dotyczące już teraz.

C-BooL - imię i nazwisko, wiek, żona, Instagram: tych informacji internauci poszukują najczęściej. Znany pod pseudonimem C-BooL DJ to jeden z najważniejszych graczy na polskiej scenie elektronicznej. Właściwie każdy numer, który wyjdzie spod pióra C-BooLa, staje się wielkim hitem. Wystarczy tylko spojrzeć na liczby wyświetleń, jakie generują zrealizowane do nich wideoklipy. Co trzeba wiedzieć o tym artyście? Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje.

C-BooL - imię i nazwisko

Jak naprawdę nazywa się C-BooL? Ksywka DJ-a została zaczerpnięta od jego nazwiska. Artysta to tak naprawdę Grzegorz Cebula.

C-BooL - wiek

Ile DJ ma lat? Tej informacji również poszukują internauci. Producent muzyczny przyszedł na świat 30 maja 1981 roku, co oznacza, że w tym roku skończył 40 lat.

C-BooL - żona

Użytkowników sieci interesuje również życie prywatne muzyka. Artysta od lat związany jest z Moniką Cebulą. W tym roku para obchodziła 14. rocznicę ślubu.

Sonda
Który HIT C-Boola lubisz najbardziej?

C-BooL - Instagram

DJ, który może pochwalić się trwającą już ponad 20 lat karierą, działa również w mediach społecznościowych, w tym również na Instagramie. Znajdziecie go pod nickiem @c_bool, po prostu.

Te polskie hity kończą 10 lat. Każdy je zna!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE