C-BooL - piosenka Golden Rules [PREMIERA]

i

Autor: C-Wave C-BooL - piosenka Golden Rules [PREMIERA]

C-BooL i jego Golden Rules. Mocny faworyt lata 2021? [PREMIERA]

2021-04-21 13:29

Golden Rules to tytuł nowej piosenki, pod którą podpisuje się jeden z najbardziej uznanych polskich DJ-ów, C-BooL. Legenda polskiej sceny klubowej po krótkiej przerwie ponownie chce namieszać na polskich listach sprzedaży. Co trzeba wiedzieć o utworze Golden Rules? Poznajcie szczegóły premiery już teraz.

C-BooL i jego złote zasady, to jedna z najgorętszych premier wiosny 2021. Utwór Golden Rules, bo tak nazywa się nowa propozycja legendy polskiej sceny klubowej, oficjalnie został zapowiedziany w drugiej połowie kwietnia. C-BooL wcześniej dzielił się z fanami kilkusekundowymi snippetami utworu, testując przy tym jednocześnie ich cierpliwość. Niewątpliwie, to kolejny ważny etap w karierze producenta, którego nie możecie przegapić!

Carla Fernandes śpiewa na balkonie po polsku! Wyjątkowa wersja utworu OK [TYLKO U NAS]

QUIZ. Największe polskie przeboje lat 90. Same hity, ale czy poznacie je po jednym wersie?

Pytanie 1 z 15
Na start: "Racja brachu, wypijmy za to, kto z nami nie wypije tego we dwa kije" to cytat z utworu:

C-BooL - piosenka Golden Rules

C-BooL już dawno wypracował sobie swój własny styl nie do podrobienia. Charakterystyczne dźwięki jego utworów zostają w głowie już po pierwszych sekundach. Tak było w przypadku takich hitów, jak Body & Soul, Never Go Away, Magic Symphony, DJ Is Your Second Name, czy Wonderland. Tak też zdecydowanie jest w przypadku jego wiosennej propozycji Golden Rules. Utwór pojawi się 22 kwietnia 2021, a premierowo usłyszycie go po godzinie 19:00 u Hanczaka w ImprESCE w Radiu ESKA. C-BooL dodatkowo opowie o swoim nowym numerze i zapowie jego premierę na naszej antenie!

Zanim przekonacie się, jak brzmi Golden Rules, poznajcie kulisy kręcenia teledysku już teraz - oglądając wideo poniżej: