Ariana Grande

i

Autor: materiały prasowe Universal Music

Gwiazdy

Były mąż Ariany Grande z nową partnerką na Instagramie. Posty pozostawiają wiele pytań

2024-06-12 16:01

W minionym roku Ariana Grande zaskoczyła świat wieścią o rozwodzie ze swoim byłym mężem, Daltonem Gomezem. I choć został sfinalizowany dopiero w marcu tego roku, o tym, że para oficjalnie nie jest już razem, wiadomo było długo przed tym.

Wiemy bardzo dobrze, jak wyglądały ostatnie miesiące w życiu Ariany – związek z Ethanem Slaterem, wydanie płyty „Eternal Sunshine”, główna rola w nadchodzącej premierze musicalu Wicked. Ale co w tym czasie działo się z Daltonem?

Ariana Grande dziś jest wielką gwiazdą. Tak zmieniła się ikona popu przez lata!

Były mąż Ariany nigdy nie był szczególnie medialną osobą. Dalton dezaktywował swoje konto na Instagramie w ubiegłym roku, brak go również na innych mediach społecznościowych – o jego osobie wiedzieliśmy jak dotąd głównie ze postów i relacji Ariany.

A kim jest Maika?

Maika Monroe to 31-letnia amerykańska aktorka. Grała w takich produkcjach jak Watcher, Piąta fala, Cichy Wielbiciel czy Greta. Kojarzona jest również z jednym z głównych aktorów Stranger Things, Joe’em Keery i serialowym Stevem, z którym była w wieloletnim związku.

W końcu jednak nastąpił przełom. Kilka dni temu na koncie Maiki Monroe pojawiły się zdjęcia, na których całuje i obejmuje się z Daltonem. To tylko potwierdziło podejrzenia, bowiem para już wcześniej była widywana razem. Fani doszukują się drugiego znaczenia niektórych kadrów, jak chociażby pierścionka mężczyzny z napisem BINGO. Czy może być to jakieś przesłanie do swojej byłej żony?

Listen on Spreaker.