BTS podbija listę Billboardu. Tym razem utworem z… 2014 roku

i

Autor: Universal Music Poland BTS podbija listę Billboardu. Tym razem utworem z… 2014 roku

Butter czy Permission to Dance - która piosenka jest hitem wakacji zespołu BTS? [GŁOSOWANIE]

2021-07-27 12:29

BTS to aktualnie najpopularniejszy boysband na świecie. Ich piosenki błyskawicznie trafiają na szczyty wszelkich notowań. Rok temu ich kawałek Dynamite był jednym z największych hitów lata. W tym roku wydali już dwa hity. Mowa o piosenkach Butter i Permission to Dance. Która z nich zasługuje na tytuł hitu lata koreańskiej grupy? Oddaj głos!

BTS nie zwalnia tempa. Popularny zespół k-popowy postanowiła podbić serwisy streamingowe oraz stacje radiowe po raz kolejny. Rok od sukcesu Dynamite już dwa razy udało im się zdobyć pierwsze miejsce na liście Billboardu. Pierwszym hitem był singiel Butter, któremu towarzyszył kolorowy teledysk. Choć piosenka spotkała się ze sporym hejtem. Niektórzy uważają, że utwór ma infantylny tekst, jednak to nie przeszkodziło w zdobyciu ogromnej ilości odsłuchać i wyświetleń teledysku. Koreańska grupa postanowiła iść za ciosem i wydała kolejny numer, utrzymany w podobnej stylistyce. Teledysk do piosenki Permission to Dance zdobył 20 milionów wyświetleń na YouTube zaledwie w ciągu kilku godzin. Która piosenka jest lepsza? Która bardziej zasługuje na miano wakacyjnego hitu BTS? Oddaj swój głos w ankiecie, którą znajdziesz niżej.

BTS podbija świat! Największe hity koreańskiego boysbandu
Sonda
Hit lata 2021 zespołu BTS to:

BTS - członkowie zespołu

W skład zespołu BTS wchodzą wokaliści Jin, Suga, J-Hope, RM, Jimin, V i Jungkook. Największą popularnością cieszy się ostatni z nich. O Jungkooku zrobiło się głośno kilka lat temu, kiedy wygrał konkurs na najprzystojniejszego mężczyznę świata. Od jakiegoś czasu spekuluje się, że wkrótce zacznie solową karierę.

Kpop - co to jest?

Kpop to nic innego jak podgatunek popu. To proste, zapadające w ucho dźwięki. Czerpie z takich gatunków muzyki jak dance, synth pop, muzyka elektroniczna i hip hop. W industrii kpopu ogromne znaczenie mają także choreografie, efekty specjalne, wizualizacja, a także wygląd artystów. Aktualnie najpopularniejszymi zespołami są BTS oraz BLACKPINK.