BTS

i

Autor: YouTube/HYBE LABELS

Ed Sheeran łączy siły z BTS. Permission to dance już podbija sieć mimo braku premiery

2021-07-08 13:34

Ponad 20 milionów odsłon do zwiastuna nowego teledysku? Takie numery potrafią wykręcić chyba tylko BTS! Już w najbliższy piątek do sieci trafi kolejny singiel grupy, którego tytuł to Permission To Dance. Co ciekawe, za jego tekst odpowiada sam Ed Sheeran. Co wiadomo o nowej kompozycji koreańskiego boysbandu?

BTS i Ed Sheeran to połączenie, jakiego świat się nie spodziewał, a wygląda na to, że potrzebował. Wystarczy tylko spojrzeć na liczbę wyświetleń, jaką w niespełna dwie doby wygenerował trwający 30 sekund zwiastun najnowszego teledysku koreańskiego boysbandu. 20 milionów w tak krótkim czasie to wynik, jakim może się pochwalić niewielu twórców w przypadku wydania całego wideoklipu, a co dopiero jego zapowiedzi. Chyba nikt nie ma zatem wątpliwości, że możemy mówić o światowej dominacji BTS. Muzycy tworzący grupę ani na moment nie zwalniają tempa i wygląda na to, że nie zamierzają spocząć na laurach. Ich ostatni singiel Butter jest wciąż najpopularniejszym numerem w Stanach Zjednoczonych, a już niebawem do sprzedaży trafi jego fizyczne wydanie. Na płycie CD jako dodatek pojawi się piosenka Permission To Dance, która jest efektem współpracy boysbandu z Edem Sheeranem, który zakończył przerwę i na stałe powrócił do świata muzyki.

Sonda
Czy BTS to twój ulubiony zespół k-pop?

BTS i Ed Sheeran - Permission To Dance

Na czym polegała współpraca BTS z Edem Sheeranem? Okazuje się, że brytyjski wokalista jest autorem nadchodzącego kawałka zespołu. Niestety, sądząc po opisie zwiastuna Permission To Dance, nie powinniśmy spodziewać się pełnoprawnego duetu artystów. Nowy utwór BTS ma mieć swoją premierę już w najbliższy piątek, 9 lipca. Tego samego dnia zadebiutuje stworzony do niego teledysk. Jego zapowiedź prezentujemy poniżej.

BTS podbija świat! Największe hity koreańskiego boysbandu