BTS wracają z bangerem na lato 2021! Premiera BUTTER ucieszyła fanów

2021-05-21 13:57

Pop ikony XXI wieku, BTS, prezentują nowy singiel Butter! O czym jest wakacyjny singiel? Jak brzmi? Przekonajcie się sprawdzając premierowo już teraz.

Butter to dance-popowy, chwytliwy hit, który wyróżnia się charakterystyczną linią basu i świeżymi brzmieniami syntezatorów. Jednocześnie lekki i charyzmatyczny numer na pewno podbije serca słuchaczy. Nad utworem pracował zespół muzyków (Rob Grimaldi, Stephen Kirk, Ron Perry, Jenna Andrews, Alex Bilowitz, Sebastian Garcia), którzy wraz z liderem grupy, RM, stworzyli świetną, imprezową piosenkę w niepodrabialnym stylu BTS.

BTS podbija świat! Największe hity koreańskiego boysbandu

BTS - nowa piosenka Butter

Teledysk to dodatkowy zastrzyk energii - choreografia grupy i poszczególnych członków zespołu jak zawsze jest pełna precyzji, choć nie brakuje jej zawadiackiego sznytu. BTS lśnią swoim wszechstronnym wdziękiem, gdy kokieteryjnie poprawiają fryzury i posyłają fanom całusy, bez trudu wykonując skomplikowane układy taneczne.

A to dopiero początek. Zespół wykona Butter po raz pierwszy podczas nadchodzącej gali Billboard Music Awards już 23 maja. BTS są nominowani w czterech kategoriach, Top Duo/Group, Top Song Sales Artist, Top Social Artist i Top Selling Song. To kolejne wyróżnienia w historii południowokoreańskiej grupy, która podbiła serca milionów fanów i pobiła rekordy odtworzeni, sprzedanych płyt i biletów na całym świecie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE