Michał Anioł - Zamknięty Świat / Serial BUNT

i

Autor: Materiały prasowe

Bunt! - piosenka. Kto wykonuje utwór "Zamknięty Świat"?

2022-02-07 14:16

BUNT! - to nowy serial i świeża propozycja stacji TVN. Historia opowiada o konflikcie młodości z rzeczywistością. Nie brakuje buntowniczej historii, znanych nazwisk i dobrej muzyki. Jednym z utworów, który słyszymy w serialu jest "Zamknięty Świat"? Poznajcie twórcę serialowego hitu.

Bunt! to nowy serial TVN. Produkcja opowiada o zbuntowanych bohaterach, którym grozi interwencja policji i więzienie. Ostatnią deską ratunku jest były dyrektor ośrodka, legendarny Tomasz Wilk, który w wyniku dramatycznych wydarzeń z przeszłości skazał się na banicję. Dawny wychowawca kiedyś dostrzegł w nich potencjał, dotarł do nich i zaakceptował - teraz znów staje po ich stronie. W serialu nie brakuje znanych nazwisk, np. Jana Wieczorkowskiego, który wciela się w dyrektora ośrodka. Fani buntowniczych historii i dobrej muzyki również nie będą zawiedzeni. Jednym z serialowych hitów jest utwór "Zamknięty Świat" w wykonaniu Michała Anioła. Kim jest artysta?

Zamknięty Świat - kim jest twórca piosenki?

Po blisko roku przerwy Michał Anioł powrócił z nowym teledyskiem prezentującym ujęcia z najnowszej produkcji TVN Grupa Discovery. Utwór "Zamknięty Świat" jest zwieńczeniem współpracy ze stacją TVN, z którą przez ostatnie miesiące artysta pracował nad muzyką do serialu "Bunt!". Michał Anioł to pochodzący z Wrocławia kompozytor, wokalista i multiinstrumentalista. Na początku 2021 roku nakładem wytwórni Sony Music wydał swój debiutancki album U – taneczne, elektroniczne kompozycje, które dodatkowo eksploatował podczas późniejszej współpracy z duetem Rysy. Niedługo później na zaproszenie stacji TVN zajął się realizacją muzyki do ich najnowszej produkcji fabularnej opowiadającej historię osób zamkniętych w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym. 

"Od kiedy zacząłem robić muzykę, zawsze podobało mi się tworzenie różnych gatunków. Cieszę się ze współpracy z serialem BUNT!, bo mogę eksplorować najróżniejsze obszary muzyki. Zaczynając od hitów lat 70., a kończąc na trapowych czy elektronicznych numerach. Ten projekt jest dla mnie przygodą, dzięki której mogę się pokazać z innej strony” - mówi artysta

Sonda
Co sądzisz o piosence "Zamknięty Świat" z serialu Bunt?

Teledysk do utworu "Zamknięty Świat" można obejrzeć poniżej. Za montaż najnowszego klipu odpowiada Konrad Tułak (@nghtlou), znany ze współpracy przy takich utworach jak "Mów Mi" czy "Blisko". To też nie koniec nowości od Michała, jeszcze w tym miesiącu usłyszymy pierwszy singiel zapowiadający nowy album artysty. Serial "Bunt!" można oglądać na antenie TVN od poniedziałku do piątku o godz. 18:25!

JAK ugotować HIT? Do It To It [HISTORIA] | ESKA XD - Ale to już było! #41