Budda - kim jest gość, który dorównał Taco Hemingway'owi?

2020-09-22 13:52 Rafał Wróblewski
Budda - kim jest gość, który prawie pokonał Taco Hemingwaya?
Autor: MyMusic / Rozdaję Karty / album cover Budda - kim jest gość, który prawie pokonał Taco Hemingwaya?

Budda nieźle namieszał na muzycznym rynku. Wszystko to wypuszczając debiutancki album Rozdaję Karty. Kim jest gość, który był bliski pokonania najpopularniejszego rapera w Polsce? Przekonajcie się sami poznając go - na ESKA.pl!

Budda - kim jest? Są osoby, które zadają sobie takie pytanie. Szczególnie po tym, gdy zobaczyli zestawienie najpopularniejszych albumów w Polsce za sprzedaż w okresie 4-10 września. Budda, ze swoim albumem Rozdaję Karty, znalazł się na miejscu 3. zestawienia. Lepszy był tylko Taco Hemingway, który wypuścił dwa albumy: Jarmark i Europa. Co ciekawe, młody Youtuber, znalazł się wyżej niż Viki Gabor i jej hitowa płyta Getaway (Into My Imagination).

Viki Gabor śpiewa ESKOWE hity i premierowo piosenkę Afera! [ESKA HIT CHALLENGE]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Budda - kim jest?

Budda to znany i ceniony YouTuber, którego główna działalność koncentruje się na branży motoryzacyjnej. Jego kanał na YouTube (Budda.TV) ma 365 tys. subskrypcji, a opublikowane na nim filmy obejrzano ponad 35 mln razy. Zachęcony sukcesem swojej zwrotki nagranej w ramach akcji charytatywnej #Hot16Challenge2 (prawie 2,5 mln wyświetleń na YouTube), na prośbę zdecydował się nagrać cały album. Od 31 lipca wydał 4 single zapowiadające to wydawnictwo: Intro, Niki Lauda, Uptown i Zapach Wanilii z gościnnym udziałem Kizo. Właśnie na ten ostatni singiel możecie głosować w ramach Rap 20 w Radiu ESKA:

Notowanie RAP20 - lista hitów z najnowszym polskim rapem - GŁOSUJ!

Budda - płyta Rozdaję Karty

Rozdaję karty, to krążek, w którym mieszają się szczere do bólu numery pokazujące prawdziwe życie z wakacyjnymi hitami. Płyta pod względem bitów i tempa została stworzona przede wszystkim do odsłuchu materiału podczas dynamicznej jazdy. Album Buddy, który premierę miał 4 września zadebiutował na 3. miejscu Oficjalnej Listy Sprzedaży. 

Najnowsze