BTS zgarnęli najwięcej nagród na EMAs 2020! Za co zostali wyróżnieni?

2020-11-09 10:22
BTS zwycięzcą MTV EMA 2020
Autor: /AFP/East News

BTS największym zwycięzcą MTV EMA 2020! Choć powody do świętowania ma także między innymi Lady Gaga, BLACKPINK, Cardi B, czy Selena Gomez to właśnie południowokoreański zespół zgarnął największą ilość statuetek. Za co został wyróżniony k-popowy boys band? Zobaczcie już teraz na ESKA.pl!

BTS na brak sławy nie można narzekać. W trakcie gali MTV EMA 2020 to właśnie ten zespół zebrał najwięcej nagród. Popularny koreański boys band, mimo ogromnej konkurencji może spokojnie nazwać się największym zwycięzcą. K-popowy zespół zdobył aż cztery statuetki w przeróżnych kategoriach, o którym więcej przeczytacie poniżej. Stacja MTV uhonorowała największe światowe gwiazdy, które znamy z branży muzycznej. Okazuje się, że poza zespołem BTS na gali królowała także Nicki Minaj, Lady Gaga, Cardi B, YUNGBLUD i wiele innych wielkich osobistości. Gospodarzem tegorocznej imprezy były wokalistki z Little Mix, które poprowadziły cały koncert w swoim zadziornym, ale i uroczym stylu. Bezkonkurencyjnym zwycięzcą została koreańska grupa BTS, która może pochwalić się 4 statuetkami. Artyści odebrali nagrodę w kategoriach, takich jak: Najlepsza piosenka, Najlepszy występ wirtualny na żywo, Najlepszy zespół, Najwięksi fani.

Sonda
Zgadzacie się z wynikami rankingu?

BTS wygrali MTV EMA 2020 

BTS zgarnęli najwięcej statuetek na całej gali, w tym tą najważniejszą. Południowokoreański zespół odebrał nagrodę w kategorii Najlepsza piosenka, a został nią utwór Dynamite, który zadebiutował 21 sierpnia 2020 roku.

BTS kiedyś i dziś
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze