BTS zakończyli swoją przerwę. Jakie są ich następne plany?

2019-09-23 13:51 MK
BTS bez muzyki. Teledysk bez piosenki w tle bawi do łez!
Autor: Universal Music Poland

Zespół BTS powraca po dłuższej przerwie! Na tę wiadomość czekali wszyscy fani koreańskiej grupy muzycznej, która w szybkim czasie podbiła serca milionów osób na całym świecie oraz osiągnęła to, co nie udało się wcześniej żadnemu z wykonawców z gatunku k-pop. Co planują w najbliższym czasie chłopcy? Jakie są ich następne projekty? Kiedy z powrotem zobaczymy ich na scenie? Sprawdź na ESKA.pl już teraz.

BTS - przerwa w karierze siedmiu muzyków była efektem bardzo intensywnej pracy w ubiegłych latach. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w zaledwie kilka miesięcy, BTS zagrali mnóstwo koncertów w ramach trasy koncertowej, wydali album, nakręcili kilka teledysków, wystąpili na największych galach, a nawet zaprezentowali własną grę mobilną, jak i film opowiadający o kulisach bycia w podróży. Za pośrednictwem wytwórni Big Hit Entertainment, ARMYs na całym świecie dowiedzieli się, że ich idole udają się na w pełni zasłużony odpoczynek. Część z nich z niecierpliwością oczekiwała jednak dnia, kiedy chłopcy ogłoszą wielki powrót.

BTS - powrót

Jak już wiadomo, czas wakacji dobiegł końca i BTS zabierają się do pracy nad nową muzyką oraz koncertami. Następny zaplanowany koncert grupy będzie miał miejsce 11 października w Arabii Saudyjskiej. Wiele wskazuje na to, że BTS dadzą premierowy występ jeszcze wcześniej, bo na otwarciu Korean National Sports Festival już 4 października 2019 roku. Co więcej, najświeższe plotki mówią również o tym, że muzycy mają w planach nagranie telewizyjnego show, jednak informacje te nie zostały potwierdzone przez ich wytwórnię. Jesteśmy przekonani jednak, że kilka tygodni odpoczynku na pewno zrobiło dobrze chłopakom i już wkrótce zaskoczą nas nowościami.

Najnowsze