BTS - występ w programie Cordena podbił sieć. Zespół znów numerem jeden na Twitterze!

2020-03-31 13:59 MK
BTS
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Zgodnie z zapowiedziami, popularny w Wielkiej Brytanii prezenter telewizyjny James Corden zorganizował wyjątkowe przedsięwzięcie, podczas którego łączył się z największymi gwiazdami muzyki. Wśród artystów, którzy zagrali koncert dla swoich fanów na live streamie, nie zabrakło grupy BTS. Ich występ od razu podbił sieć! Więcej na ESKA.pl.

BTS - występ grupy w wyjątkowym odcinku show Jamesa Cordena zaskoczył wszystkich fanów! Pandemia koronawirusa doprowadziła do tego, że na całym świecie przełożono bądź odwołano wszystkie zaplanowane imprezy masowe, w tym również koncerty. Swoje trasy koncertowe musieli zawiesić między innymi Harry Styles, Billie Eilish oraz Camila Cabello, która zgodnie z planami, ma uświetnić tegoroczną edycję Orange Warsaw Festival. Chcące stałego kontaktu z fanami gwiazdy znalazły jednak sposób, by dalej oddawać się swojej pasji, a przy okazji zadowolić wielbicieli na całym świecie. Popularne w ostatnim czasie stały się bowiem koncerty transmitowane z domu. James Corden, popularny prezenter telewizyjny, który od lat z powodzeniem prowadzi serię Carpool Karaoke, wpadł na pomysł, by zrzeszyć najpopularniejszych artystów i stworzyć Home Fest, podczas którego widzowie będą mieli okazję posłuchać ich zupełnie za darmo.

Wśród zaproszonych do wydarzenia gwiazd nie zabrakło uwielbianego na całym świecie boysbandu k-pop BTS. Chłopcy z powodzeniem kontynuują swoją karierę muzyczną, osiągając coraz większe sukcesy poza granicami swojego kraju. Tym razem, członkowie zespołu zdecydowali się na wykonanie doskonale znanego wszystkim fanom singla Boy With Luv, który powstał we współpracy z Halsey, i którego można posłuchać na ich wydanym niedawno albumie studyjnym Map Of The Soul: 7.

Nowości Muzyczne 2020: premiery, które musisz nadrobić! [#zostańwdomu]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

BTS - występ na żywo

Tak jak można się było spodziewać, występ BTS był najbardziej wyczekiwanym momentem całego Home Fest Jamesa Cordena. Hashtag #BTSONHomeFest w mgnieniu oka stał się najpopularniejszym hasłem na Twitterze. Podczas krótkiej rozmowy, członkowie BTS przyznali, że tęsknią za ARMYs i nie mogą doczekać się powrotu na scenę. Aby dodać otuchy stęsknionym za nimi wielbicielom, wykonali na żywo swój hit Boy With Luv.

Najnowsze