BTS walczą z Blackpink. To najbardziej zacięta rywalizacja tego sezonu?

2021-09-07 12:12
BTS podbija listę Billboardu. Tym razem utworem z… 2014 roku
Autor: Universal Music Poland BTS podbija listę Billboardu. Tym razem utworem z… 2014 roku

Gala Video Music Awards 2021 zbliża się wielkimi krokami. W kategorii grupa roku o zwycięstwo walczą dwa najpopularniejsze koreańskie zespoły: boysband BTS oraz girlband Blackpink. Kto wygra i zdobędzie statuetkę Moon Person? Wszystko w rękach fanów. Zapowiada się naprawdę zacięta rywalizacja!

BTS i Blackpink to dwa najpopularniejsze koreańskie zespoły, które posiadają miliony fanów na całym świecie. Wielbiciele zarówno boysbandu, jak i girlsbandu wielokrotnie udowodnili, że są w stanie zrobić wszystko, by zapewnić swoim idolom kolejną statuetkę. Wszystko wskazuje zatem na to, że walka, w której bohaterami są właśnie BTS oraz Blackpink, może przejść do historii gali Video Music Awards. Tym bardziej, że ostatnie dwa lata należały właśnie do wykonawców hitu Butter.

Odbywająca się co roku gala VMA uznawana jest za jedną z najważniejszych w przemyśle muzycznym. Dziesiątki wykonawców pojawiają się na wydarzeniu i z niecierpliwością wyczekują wyników. Jedną z kategorii, w których przyznawane są statuetki Moon Person, jest grupa roku. W tym roku do ścisłego finału awansowali walczący trzecie w karierze zwycięstwo członkowie grupy BTS oraz członkinie Blackpink.

Sonda
Szybkie pytanie. Wolicie BTS czy BLACKPINK?

BTS kontra Blackpink

Głosowanie odbywa się na story stacji MTV, która jest producentem cieszącej się wielką popularnością gali muzycznej. To od internautów zależy, która z koreańskich grup przywiezie do domu statuetki Moon Person. Na wyniki trzeba będzie zaczekać do 12 września, kiedy odbędzie się impreza. Bez względu na wyniki, jedno jest pewne - to jeden z najbardziej zaciętych pojedynków w historii współczesnej muzyki.

BTS kiedyś i dziś
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze