BTS - teledysk Dynamite bez muzyki rozwala system. Fani zespołu zachwyceni parodią!

BTS
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Autorzy uwielbianego przez internautów kanału Without Music po raz kolejny wzięli na warsztat wideo, o którego realizację najbardziej prosili ich widzowie. Tym razem jest to teledysk BTS do kawałka Dynamite, który pobił wszelkie rekordy popularności w sieci. Jak wyszło? Jak zwykle bardzo zabawnie! ARMYs z całego świata są zachwyceni efektami. Wideo wraz z opiniami widzów znajdziecie na ESKA.pl.

BTS - teledysk Dynamite bez muzyki to coś, co koniecznie muszą zobaczyć wszyscy fani najpopularniejszego boysbandu na świecie! Po tym, jak wideoklip do pierwszego w pełni anglojęzycznego singla chłopaków pobił szereg rekordów, niemalże oczywistym było, że autorzy kanału Without Music, który posiada miliony subskrypcji na YouTubie, wezmą go na warsztat. Dzięki uporowi ARMYs z całego świata, oficjalne wideo do piosenki Dynamite przekroczyło liczbę ponad stu milionów wyświetleń w zaledwie jedną dobę. Tym samym ustanowiony został kolejny rekord. Utwór zadebiutował też na samym szczycie najważniejszej listy przebojów w Stanach Zjednoczonych. 

Do dziś wideo nakręcone do kawałka Dynamite wygenerowało ponad 400 milionów odsłon. To zdecydowanie jeden z najwyższych wyników w tym roku. Nic dziwnego, że aż tylu widzów kanału Without Music domagało się, by jego twórcy stworzyli parodię cieszącego się tak wielką popularnością wideoklipu. Efekty są zniewalające!

BTS kiedyś i dziś

BTS - parodia teledysku Dynamite

Fani zespołu BTS wielokrotnie udowodnili, że mają dystans do swoich idoli. Ich reakcje na wideo zamieszczone na kanale Without Music to kolejny tego dowód. ARMYs są rozbawieni parodią teledysku do wielkiego hitu Dynamite. Choć jak sami przyznali, głosy aktorów dubbingowych nie są zbliżone do oryginalnych, to cały filmik jest rzeczywiście bardzo zabawny. Jego autorzy po raz kolejny zadbali o najmniejsze szczegóły.

- Hahaha, to naprawdę dobre!

- W pierwszej scenie Jungkook brzmi jak J-Hope

- Nie brzmią jak BTS, ale całość jest zabawna

- Zaśmiałam się, gdy ktoś pierdnął, a RM wskazał na J-Hope'a - piszą w komentarzach fani zespołu.

Zobaczcie wideo poniżej. 

Najnowsze