BTS podbija listę Billboardu. Tym razem utworem z… 2014 roku

i

Autor: Universal Music Poland BTS podbija listę Billboardu. Tym razem utworem z… 2014 roku

BTS oskarżone przez organizację PETA. Fani oburzeni. O co chodzi?

2021-06-07 13:55

BTS to aktualnie najpopularniejszy boysband na świecie. Nic więc dziwnego, że są na świeczniku i każdy ich ruch jest uważnie obserwowany. Niejednokrotnie zarzucano im wpadki wizerunkowe. Tym razem błąd wytknęła im organizacja PETA. Fani zespołu są oburzeni absurdalnym zarzutem. Jaki problem zauważono?

BTS znów dało o sobie znać. Niedawno wydali kolejny singiel, który stał się sukcesem, a teraz mówi się o nich za sprawą małego skandalu. Wszystko przez ich niedawną kampanię reklamową. Członkowie zespołu stali się twarzami restauracji McDonalds. Nie wszystkim jednak spodobał się ten pomysł. Koreański zespół został skrytykowany przez organizację PETA (People for the Ethical Treatment of Animals). - Współpraca z McDonalds pokazuje, że BTS nie przejmuje się kurczakami, które cierpią i mają podcinane gardła dla McNuggests. Reklamujcie miłość, a nie okrucieństwo - czytamy w poście PETA na ich profilu na Instagramie. Fani zespołu BTS szybko zareagowali na te oskarżenia uważając je za absurdalne. - PETA to się powinna zając innym sprawami okrucieństwa wobec zwierząt w Azji a nie collabem BTS - czytamy na Twitterze. - Zamiast uderzać w BTS (...) powinni uderzyć w środek problemu czyli same hodowle i McDonalds - dodaje inna internautka.

BTS podbija świat! Największe hity koreańskiego boysbandu

BTS - Butter

Butter jest najnowszym singlem zespołu BTS. To dance-popowy, chwytliwy hit, który wyróżnia się charakterystyczną linią basu i świeżymi brzmieniami syntezatorów. Jednocześnie lekki i charyzmatyczny numer na pewno podbije serca słuchaczy. Nad utworem pracował zespół muzyków (Rob Grimaldi, Stephen Kirk, Ron Perry, Jenna Andrews, Alex Bilowitz, Sebastian Garcia), którzy wraz z liderem grupy, RM, stworzyli świetną, imprezową piosenkę w niepodrabialnym stylu BTS.

Kpop - co to jest?

Kpop to nic innego jak podgatunek popu. To proste, zapadające w ucho dźwięki. Czerpie z takich gatunków muzyki jak dance, synth pop, muzyka elektroniczna i hip hop. W industrii kpopu ogromne znaczenie mają także choreografie, efekty specjalne, wizualizacja, a także wygląd artystów. Aktualnie najpopularniejszymi zespołami są BTS oraz BLACKPINK.