BTS - nowa płyta zmiecie konkurencję? ARMYs zachwyceni jej zapowiedzią!

2020-01-10 10:29 MK
BTS
Autor: materiał prasowy: Universal Music Polska

Na ten dzień czekali wszyscy fani BTS! Tuż przed przerwą, którą ogłosili w 2019 roku, członkowie grupy zapowiedzieli, że po odbyciu należytego odpoczynku, powrócą do studia nagraniowego, by skupić się na gromadzeniu materiału na swój kolejny krążek. Po tym, jak w sieci pojawiła się pierwsza jego zapowiedź, apetyt ARMYs wzrósł jeszcze bardziej. Kiedy usłyszymy nową płytę BTS? Sprawdź na ESKA.pl.

BTS - nowa płyta zespołu to zdecydowanie jedno z najbardziej wyczekiwanych wydawnictw muzycznych w 2020 roku. Po tym, jak siedmiu chłopaków tworzących muzykę z gatunku k-pop szturmem podbiło listy przebojów na całym świecie, każdy ich projekt spotyka się z ogromnym zainteresowaniem. Zrealizowane do ich piosenek teledyski generują dziesiątki milionów wyświeteń już w pierwszą dobę, a albumy rozchodzą się w milionowych nakładach. W podsumowaniu 2019 roku, BTS zajęli drugie miejsce pod względem ilości sprzedanych płyt. Lepsza okazała się jedynie Billie Eilish i jej debiutancki longplay - When We All Fall Asleep, Where Do We Go?.

W sierpniu 2019 roku, BTS ogłosili pierwszą przerwę w swojej karierze. Zapowiedzieli jednak, że relaks ma posłużyć im między innymi w zebraniu energii na tworzenie kolejnych muzycznych projektów. 9 stycznia, na oficjalnym kanale wytwórni, pod której szyldem nagrywają BTS, pojawiła się pierwsza zapowiedź ich najnowszego albumu. Kawałek Shadow i stworzony do niego klip, w którym widzimy rapera Sugę, zachwycił ARMYs na całym świecie!

BTS - piosenka Shadow zapowiedzią nowej płyty

Wystarczyło zaledwie kilka godzin, by wideo zrealizowane przez Oui Kim'a znalazło się na podium karty na czasie na YouTubie. W niecałą dobę, teledysk obejrzano ponad 16 milionów razy! Wiadomo już, że Shadow to pierwsza z dwóch zapowiedzi krążka MAP OF THE SOUL : 7. Druga z nich - EGO, ma pojawić się już 3 lutego. Sam album trafi do sprzedaży w piątek, 21 lutego 2020 roku. Gotowi na nową erę BTS?

Najnowsze