BTS - najnowszy teledysk BEZ MUZYKI. To wideo rozbawi wszystkich ARMYs!

2020-04-02 14:34 MK
BTS
Autor: materiały prasowe

Twórcy kanału Without Music po raz kolejny wzięli na warsztat klip BTS. Wszystko to zasługa fanów koreańskiego zespołu, którzy domagali się stworzenia parodii do najnowszego wideoklipu grupy, zrealizowanego do piosenki ON. Przeróbka teledysku wygenerowała już blisko 200 tysięcy odtworzeń, a ARMYs nie szczędzą zachwytu nad projektem w komentarzach. Zobaczcie prawdziwą wersję ON już teraz na ESKA.pl.

BTS - teledysk ON bez muzyki z pewnością rozbawi wszystkich wielbicieli koreańskiego boysbandu, który odnosi wielkie sukcesy na całym świecie. W lutym tego roku, członkowie BTS wydali swój kolejny, długo wyczekiwany album studyjny, którego tytuł to Map Of The Soul: 7. Liczba siedem nie jest przypadkowa. W ten sposób, grupa podkreśliła, że to już ich siódme wydawnictwo, a zarazem, że są obecni na rynku muzycznym od siedmiu lat. BTS zadebiutowali bowiem w 2013 roku i szybko stali się światowym fenomenem. Zespół posiada największą liczbę obserwujących na Instagramie spośród wszystkich grup muzycznych, a ich single cieszą się popularnością nie tylko w Azji. Sukcesy chłopaków przyczyniły się do tego, że k-pop jest obecnie jednym z najpopularniejszych gatunków muzycznych.

Na przestrzeni lat, BTS zapewnili sobie mocną pozycję w świecie muzyki. Do tego stopnia, że na współpracę z nimi zdecydowały się między innymi Halsey oraz Sia. Jednym z numerów, które znalazły się na płycie Map Of The Soul: 7 jest singiel ON. Zanim piosenka ukazała się w całości, można było usłyszeć jej fragment na TikToku. Utwór doczekał się oficjalnego teledysku, który do dziś wygenerował ponad 140 milionów odsłon. Teraz, na warsztat wzięli go autorzy popularnego kanału Without Music.

Nowości Muzyczne 2020: premiery, które musisz nadrobić! [#zostańwdomu]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

BTS - teledysk bez muzyki

Without Music to uwielbiany przez fanów muzyki projekt. Jego twórcy regularnie wrzucają do siebie zmontowane wideoklipy, dzięki którym możemy sobie wyobrazić, co tak naprawdę działo się na planie zdjęciowym. Na liczne prośby ARMYs z całego świata, autorzy kanału zajęli się teledyskiem BTS do piosenki ON. Dzięki klipowi, wielbiciele boysbandu mogą usłyszeć to, co do tej pory było niemożliwe do usłyszenia!

Najnowsze