BTS na finale Euro 2020! Boysband nie miał sobie równych

2021-07-11 15:10
BTS podbija listę Billboardu. Tym razem utworem z… 2014 roku
Autor: Universal Music Poland BTS podbija listę Billboardu. Tym razem utworem z… 2014 roku

Fani BTS po raz kolejny pokazali, jaką mają siłę. To właśnie dzięki zaangażowaniu ARMYs z całego świata ostatni singiel grupy zatytułowany Butter uświetni wielki finał Euro 2020. Koreański boysband właściwie całkowicie zdeklasował konkurentów, których piosenki znalazły się w głosowaniu UEFA.

Finał Euro 2020 - piosenka BTS uświetni najważniejsze wydarzenie sportowe tego roku, a to wszystko za sprawą wiernych fanów. O tym, że wielbiciele koreańskiej grupy są jednym z najsilniejszych fandomów na świecie mogliśmy się już przekonać wiele razy. Właściwie za każdym razem, gdy BTS są nominowani w plebiscycie online, ich wielbiciele zdobywają dla nich nagrodę. Nie inaczej było w przypadku głosowania, jakie na swoim Twitterze zamieścili przedstawiciele międzynarodowej organizacji sportowej UEFA. Obserwujący profil Unii Europejskich Związków Piłkarskich mogli oddawać głosy na jeden z czterech numerów, który zostanie puszczony podczas wielkiego finału EURO 2020. Wśród nominowanych znalazły się single Ushera, Billie Eilish, Louisa Tomlinsona oraz właśnie BTS. I choć pojedynek między koreańskim boysbandem a ex-wokalistą One Direction był bardzo wyrównany, ostatecznie szala zwycięstwa przechyliła się na korzyść autorów hitu Butter.

BTS - ile wiesz o koreańskim zespole?

Pytanie 1 z 14
Ilu członków jest w składzie zespołu BTS?

BTS na finale EURO 2020

Fani zadecydowali, że to właśnie singiel Butter zostanie puszczony z głośnika na stadionie Wembley podczas finału największej imprezy sportowej tego roku, czyli Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2020. Utwór BTS zdobył aż 46,6% wszystkich głosów, a oddano ich... ponad 4 miliony! 

Butter to najnowszy singiel zespołu. Piosenka jest drugim angielskim utworem BTS w karierze. Pierwszym był Dynamite wydany w 2020 roku.

BTS podbija świat! Największe hity koreańskiego boysbandu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze