BTS podbija listę Billboardu. Tym razem utworem z… 2014 roku

i

Autor: Universal Music Poland BTS podbija listę Billboardu. Tym razem utworem z… 2014 roku

BTS na finale Euro 2020! Boysband nie miał sobie równych

2021-07-11 15:10

Fani BTS po raz kolejny pokazali, jaką mają siłę. To właśnie dzięki zaangażowaniu ARMYs z całego świata ostatni singiel grupy zatytułowany Butter uświetni wielki finał Euro 2020. Koreański boysband właściwie całkowicie zdeklasował konkurentów, których piosenki znalazły się w głosowaniu UEFA.

Finał Euro 2020 - piosenka BTS uświetni najważniejsze wydarzenie sportowe tego roku, a to wszystko za sprawą wiernych fanów. O tym, że wielbiciele koreańskiej grupy są jednym z najsilniejszych fandomów na świecie mogliśmy się już przekonać wiele razy. Właściwie za każdym razem, gdy BTS są nominowani w plebiscycie online, ich wielbiciele zdobywają dla nich nagrodę. Nie inaczej było w przypadku głosowania, jakie na swoim Twitterze zamieścili przedstawiciele międzynarodowej organizacji sportowej UEFA. Obserwujący profil Unii Europejskich Związków Piłkarskich mogli oddawać głosy na jeden z czterech numerów, który zostanie puszczony podczas wielkiego finału EURO 2020. Wśród nominowanych znalazły się single Ushera, Billie Eilish, Louisa Tomlinsona oraz właśnie BTS. I choć pojedynek między koreańskim boysbandem a ex-wokalistą One Direction był bardzo wyrównany, ostatecznie szala zwycięstwa przechyliła się na korzyść autorów hitu Butter.

BTS - ile wiesz o koreańskim zespole?

Pytanie 1 z 14
Ilu członków jest w składzie zespołu BTS?

BTS na finale EURO 2020

Fani zadecydowali, że to właśnie singiel Butter zostanie puszczony z głośnika na stadionie Wembley podczas finału największej imprezy sportowej tego roku, czyli Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2020. Utwór BTS zdobył aż 46,6% wszystkich głosów, a oddano ich... ponad 4 miliony! 

Butter to najnowszy singiel zespołu. Piosenka jest drugim angielskim utworem BTS w karierze. Pierwszym był Dynamite wydany w 2020 roku.

BTS podbija świat! Największe hity koreańskiego boysbandu