BTS podbija listę Billboardu. Tym razem utworem z… 2014 roku

i

Autor: Universal Music Poland BTS podbija listę Billboardu. Tym razem utworem z… 2014 roku

BTS lepsi od Eda Sheerana! Ich singiel Dynamite osiągnął sukces jakich mało

2021-04-20 17:03

BTS nie mają sobie równych! Popularny na skalę światową boys band z Korei Południowej przewyższył hit od Eda Sheerana, który jeszcze do niedawna był teledyskiem z największą liczbą polubień na YouTube! Więcej o najnowszym sukcesie zespołu BTS przeczytacie poniżej.

BTS wypuszczając w 2020 roku swój kawałek Dynamite chyba nie zdawali sobie sprawy, że tak bardzo zakręcą światem. Ich piosenka zebrała niemalże wszystkie z możliwych nagród i pobiła wiele rekordów, o których wszyscy mówili głośno. Utwór Dynamite od BTS został wydany  cyfrowo 21 sierpnia 2020 roku i zrobił w sieci prawdziwy, medialny szum. Słynny boys band z Korei Południowej był na okładce wielu muzycznych magazynów i nagłówkach niemalże każdej zagranicznej, jaki i polskiej prasy, która specjalizuje się w kulturze muzyki. Teraz BTS mają kolejny, ogromny powód do dumy, który sprawia, że jeszcze bardziej mamy ochotę im pogratulować. O jakim sukcesie mowa?

Otóż piosenka Dynamite od BTS przewyższyła znany na całym świecie kawałek Shape Of You od Eda Sheerana stając się tym samym trzecim teledyskiem z największą liczbą polubień w serwisie YouTube. Utwór zebrał 27 milionów polubień w sieci. W dobie internetu, to właśnie ten serwis internetowy jest najpopularniejszym wyznacznikiem dobrych i najchętniej oglądanych treści przez ludzi. 

BTS - ile wiesz o koreańskim zespole?

Pytanie 1 z 14
Ilu członków jest w składzie zespołu BTS?

BTS vs Ed Sheeran 

Zespół BTS lepszy od Eda Sheerana? Ci artyści gustują i tworzą nieco inny gatunek muzyczny, dlatego też trudno jest mówić o tym, kto z nich jest lepszy. Każdy z nich jest mistrzem w swojej dziedzinie, jednak nie da się ukryć, że BTS zgarnęli kolejny rekord. Tym razem to właśnie ich kawałek Dynamite zbiera wszystkie oklaski.

BTS podbija świat! Największe hity koreańskiego boysbandu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE