BTS podbija listę Billboardu. Tym razem utworem z… 2014 roku

i

Autor: Universal Music Poland BTS podbija listę Billboardu. Tym razem utworem z… 2014 roku

BTS lepsi od Eda Sheerana! Ich singiel Dynamite osiągnął sukces jakich mało

2021-04-20 17:03

BTS nie mają sobie równych! Popularny na skalę światową boys band z Korei Południowej przewyższył hit od Eda Sheerana, który jeszcze do niedawna był teledyskiem z największą liczbą polubień na YouTube! Więcej o najnowszym sukcesie zespołu BTS przeczytacie poniżej.

BTS wypuszczając w 2020 roku swój kawałek Dynamite chyba nie zdawali sobie sprawy, że tak bardzo zakręcą światem. Ich piosenka zebrała niemalże wszystkie z możliwych nagród i pobiła wiele rekordów, o których wszyscy mówili głośno. Utwór Dynamite od BTS został wydany  cyfrowo 21 sierpnia 2020 roku i zrobił w sieci prawdziwy, medialny szum. Słynny boys band z Korei Południowej był na okładce wielu muzycznych magazynów i nagłówkach niemalże każdej zagranicznej, jaki i polskiej prasy, która specjalizuje się w kulturze muzyki. Teraz BTS mają kolejny, ogromny powód do dumy, który sprawia, że jeszcze bardziej mamy ochotę im pogratulować. O jakim sukcesie mowa?

Otóż piosenka Dynamite od BTS przewyższyła znany na całym świecie kawałek Shape Of You od Eda Sheerana stając się tym samym trzecim teledyskiem z największą liczbą polubień w serwisie YouTube. Utwór zebrał 27 milionów polubień w sieci. W dobie internetu, to właśnie ten serwis internetowy jest najpopularniejszym wyznacznikiem dobrych i najchętniej oglądanych treści przez ludzi. 

BTS - ile wiesz o koreańskim zespole?

Pytanie 1 z 14
Ilu członków jest w składzie zespołu BTS?

BTS vs Ed Sheeran 

Zespół BTS lepszy od Eda Sheerana? Ci artyści gustują i tworzą nieco inny gatunek muzyczny, dlatego też trudno jest mówić o tym, kto z nich jest lepszy. Każdy z nich jest mistrzem w swojej dziedzinie, jednak nie da się ukryć, że BTS zgarnęli kolejny rekord. Tym razem to właśnie ich kawałek Dynamite zbiera wszystkie oklaski.

BTS podbija świat! Największe hity koreańskiego boysbandu