BTS - Yet To Come

i

Autor: Youtube.com/HYBE LABELS; screen z filmu "BTS (방탄소년단) 'Yet To Come (The Most Beautiful Moment)' Official MV" Yet To Come - nowy singiel grupy BTS.

BTS idzie po rekord. Nowa płyta i singiel podbiły świat w kilka godzin!

2022-06-10 14:58

BTS to koreańska grupa muzyczna, która w ostatnich latach podbiła cały świat. Boysband ma mnóstwo fanów, którzy prężnie walczą o ich sukcesy. Teraz udało się osiągnąć kolejny. Ich najnowszy singiel pod tytułem Yet To Come osiągnął spektakularny sukces zaledwie w kilka godzin. Ta liczba robi wrażenie!

Zespół BTS ma kolejny sukces na koncie. W zeszłym roku koreański boysband nie spadał z pierwszego miejsca notowań magazynu Billboard. Ich piosenki sprzedawały się jak świeże bułeczki, a singiel Butter można było usłyszeć w rozgłośniach radiowych na całym świecie. Hitem był także utwór My Universe, który nagrali razem z grupą Coldplay. Na nowości muzyczne fani musieli jednak trochę poczekać, ale odliczanie dobiegło końca. 10 czerwca 2022 odbyła się premiera ich albumu kompilacyjnego pod tytułem Proof. Krążek promowany jest nową piosenką Yet To Come. W porównaniu do poprzednich singli, nie jest to taneczny kawałek, a bardziej spokojny. Mimo tego szybko stał się hitem. Wyniki osiągnięte zaledwie w kilka godzin robią wrażenie!

ZOBACZ TAKŻE: BTS ofiarami hejtu w interncie! Nie zasługiwali na nagrodę artysty roku?

Hity lata 2022 - te piosenki będą towarzyszyć nam w tegoroczne wakacje

BTS - sukces piosenki Yet To Come

Nowa piosenka Yet To Come szybko stała się hitem YouTube. Teledysk zdobył ponad 25 milionów wyświetleń w zaledwie 8 godzin! Utwór znajduje się też na pierwszym miejscu na iTunes w ponad 80 krajach, tym samym w Polsce. Podobnym sukcesem cieszy ich nowa płyta Proof, która jest kompilacją ich największych hitów.

Sonda
Lubisz ich muzykę?

Kpop - co to jest?

Kpop to nic innego jak podgatunek popu. To proste, zapadające w ucho dźwięki. Czerpie z takich gatunków muzyki jak dance, synth pop, muzyka elektroniczna i hip hop. W industrii kpopu ogromne znaczenie mają także choreografie, efekty specjalne, wizualizacja, a także wygląd artystów. Aktualnie najpopularniejszymi zespołami są BTS oraz BLACKPINK.