BTS dali najważniejszy koncert w swojej karierze? Fani na świecie nie kryją dumy

2021-09-21 21:18
BTS
Autor: Universal Music Poland

To wydarzenie przejdzie do historii. Uwielbiany przez fanów na całym świecie boysband BTS zaprezentował swój singiel Permission to Dance podczas odbywającej się w Nowym Jorku 76. sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ. Wielbiciele grupy nie przepuścili takiej okazji i za pośrednictwem specjalnego hashtagu wyrazili dumę ze swoich idoli.

BTS to bez dwóch zdań najpopularniejszy zespół na świecie. Siedmiu chłopaków wykonujących muzykę z gatunku k-pop podbiło serca milionów fanów, którzy na każdym kroku podkreślają, jak bardzo dumni są z tego, co udało im się osiągnąć przez wszystkie lata działalności. Teraz pojawiła się kolejna okazja do wyrażenia swojej dumy z bycia fanem BTS, bowiem boysband wystąpił podczas bardzo ważnego wydarzenia, w którego stronę zwrócone są oczy mediów z całego globu. Mowa o odbywającej się w Nowym Jorku 76. sesji Zgromadzenia Ogólnego Organizacji Narodów Zjednoczonych. Artyści zostali zapowiedziani przez samego prezydenta Korei Południowej Moon Jae-Ina, który nazwał chłopaków prawdopodobnie najbardziej uwielbianymi osobami na całym świecie. Sądząc po zamieszaniu, jakie wywołał występ BTS z singlem Permission to Dance, chyba nie sposób się z tym nie zgodzić. W sieci powstał nawet specjalny hashtag, za pośrednictwem którego fani boysbandu mogli dać wyraz swojej sympatii i dumy. 

Sonda
Hit lata 2021 zespołu BTS to:

BTS podczas wydarzenia ONZ

Właściwie od samego początku kariery BTS są mocno zaangażowani w zmienianie otaczającego nas świata na lepsze. Muzycy brali udział w licznych kampaniach, a ich upór i oddania zostało docenione przez Organizację Narodów Zjednoczonych. Artyści nie tylko wystąpili, ale również wygłosili emocjonalną przemowę, tym samym pomagając w wypromowaniu celów ONZ na 2030 rok, jakimi są położenie kresu skrajnemu ubóstwu, ochrona planety i osiągnięcie równości płci. W sieci powstał specjalny hashtag #OurPrideBTS, za pośrednictwem którego wielbiciele grupy dziękują za ich zaangażowanie.

BTS kiedyś i dziś
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze