bryska zapewnia: Nie tęsknie za nikim! Nowa piosenka coverem dawnego hitu

2022-10-05 16:42
bryska zapewnia: Nie tęsknie za nikim! Nowa piosenka coverem dawnego hitu
Autor: Magic Records Poland bryska zapewnia: Nie tęsknie za nikim! Nowa piosenka coverem dawnego hitu

Najnowszy singiel bryskiej Nie tęsknię za nikim to muzyczna i wizualna wycieczka w klimaty retro, oczywiście w typowym dla niej bryskim stylu.

Kariera bryskiej rozwija się w zawrotnym tempie. Debiutująca w ub.r. artystka jest aktualnie 3. najpopularniejszą polską wokalistką na Spotify, a jej każda nowa premiera wprowadza ogromne zamieszanie na rynku ambitnej muzyki pop, czy to z okazji wydawania własnych utworów, remixów, piosenek do filmu czy tak jak teraz serialu. Nie tęsknię za nikim to nowa, bryska wersja zapomnianego hitu Steni Kozłowskiej z lat 70. ubiegłego wieku, a także główny motyw muzyczny serialu telewizyjnego To nie ze mną. Ten od 16 października emitowany będzie na kanale Stopklatka.

Bryska o płycie, Sanah i filmie 365 dni. Ten dzień. Nagrała do niego piosenkę!

Bryska - piosenka Nie tęsknię za nikim 

Utworowi towarzyszy utrzymany w klimatach retro klip w reżyserii stałego współpracownika bryskiej - Alana Kępskiego, twórcy ponad pięćdziesięciu teledysków i autora filmów dokumentalnych. Elementy graficzne wykorzystane w klipie nawiązują do oprawy serialu.

Po pracowitym koncertowo i wydawniczo lecie bryska nie zwalnia tempa i przygotowuje dla swoich fanów mnóstwo niespodzianek na jesień. Szczegóły już wkrótce!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze