Bryska w utworze i teledysku promującym serial "To nie ze mną". Jak brzmi nowa piosenka?

2022-10-13 10:55
bryska
Autor: Materiały prasowe

Już 16 października premiera nowej, fabularnej produkcji Stopklatki „To nie ze mną” z Adą Szczepaniak i Adrianem Zarembą w rolach głównych. Zanim jednak widzowie poznają serialową historię bohaterów, w nieco romantyczny i nostalgiczny klimat wprowadzi ich teledysk do utworu „Nie tęsknię za nikim” w wykonaniu bryskiej.

Utwór „Nie tęsknię za nikim” jest muzycznym motywem przewodnim nowego serialu Stopklatki. Piosenka zostanie wykorzystana również w czołówce nadchodzącej produkcji. "To niesamowite uczucie nadać nowe życie tej wyjątkowej piosence Pani Steni Kozłowskiej. Zmierzenie się z tak ikonicznym numerem było sporą odpowiedzialnością. Mam nadzieję, że udało mi się wnieść trochę koloru, świeżości i… po prostu siebie, zachowując wrażliwośći nie gubiąc przy tym piękna tej romantycznej kompozycji" - skomentowała Bryska. Jak brzmi nowy utwór od popularnej wokalistki? Sprawdźcie!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Bryska zaśpiewała megahit sanah w swoim mieszkaniu. Oczarowani fani domagają się jednego!

Bryska o płycie, Sanah i filmie 365 dni. Ten dzień. Nagrała do niego piosenkę!

Bryska promuje serial "To nie ze mną" nową piosenką!

Utwór „Nie tęsknię za nikim” to nowa kompozycja od młodej artystki. Wybór właśnie tego utworu nie był przypadkowy, bo chociaż ma on ponad 50 lat to niezwykle pasuje do współczesnej historii. Ponadczasowość piosenki wynika z tekstu, który jest uniwersalny i opowiada o nieprzemijających potrzebach. W oryginale śpiewała go Stenia Kozłowska - gwiazda estrady lat 70. i 80., nazywana „polską Dalidą”. Teraz ten znany utwór można posłuchać w nowej odsłonie. Teledysk wyreżyserował Alan Kępski, twórca ponad pięćdziesięciu teledysków i autor filmów dokumentalnych. Elementy graficzne wykorzystane w klipie nawiązują do oprawy serialu. Piosenkę z wideo udostępniamy poniżej.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze