Bryska przeszła spektakularną metamorfozę!

i

Autor: materiały prasowe Magic Records // screen z Facebooka Pytanie na śniadanie

Bryska schudła 50 kilogramów! Niewiarygodna metamorfoza autorki hitu Odbicie

2023-01-03 9:44

Za sprawą świetnie wyprodukowanych hitów Bryska stała się jedną z najciekawszych wokalistek polskiej sceny muzycznej. W sieci na próżno jednak szukać informacji dotyczących jej życia prywatnego. Mało kto wie, że osiem lat temu autorka hitu Odbicie dała się poznać szerszej publiczności, opowiadając o swojej przemianie. W wieku 14 lat schudła 50 kg!

Bryska ani na moment nie zwalnia tempa. Po wydaniu debiutanckiej płyty, z której pochodzą takie hity jak Mam kogoś lepszego czy Odbicie, młoda artystka nie przestała zasypywać fanów nowościami. Niedawno na rynku ukazała się reedycja krążka, na której znalazły się między innymi kompozycje Sennik oraz Kraksa. O życiu prywatnym Bryskiej wciąż wiadomo niewiele. Fani gwiazdy z pewnością zauważyli jednak, że im dłużej jest ona w show-biznesie, tym więcej kart odkrywa. Nie tak dawno informowaliśmy przecież o tym, jak Bryska wygląda bez peruki. Z pewnością większym zaskoczeniem może okazać się dla was fakt, że zanim ta utalentowana 21-latka weszła do studia nagraniowego, przeszła spektakularną metamorfozę. Jako 14-latka Bryska schudła aż 50 kilogramów, a o swojej przemianie opowiedziała przed kamerami, goszcząc na kanapie w programie Pytanie na śniadanie.

Zobacz też: bryska ogłosiła dużą trasę koncertową! Nasze LOVESTORY Tour 2023 - kiedy i gdzie wystąpi gwiazda?

Sonda
Słuchasz Bryskiej?

Bryska schudła 50 kilogramów!

Bryska, a właściwie Gabrysia Nowak-Skyrpan, zadebiutowała w telewizji znacznie wcześniej niż w 2021 roku, kiedy w serwisach streamingowych pojawił się jej pierwszy wielki hit lato (pocałuj mnie). Artystka była gościem w Pytaniu na śniadanie, by opowiedzieć o swojej niezwykłej metamorfozie. W 2015 roku Bryskiej udało się schudnąć 50 kilogramów pod okiem nieżyjącego już trenera i dietetyka Konrada Gacy. 

Miałam taki okres, że zachorowałam na niedoczynność tarczycy i zaczęłam przybierać na wadze. To się tak pogłębiało, pogłębiało i niestety... - wyznała przed kamerami przyszła gwiazda popu.

Zobaczcie sami, jak przed laty wyglądała Bryska. Jedna z najbardziej spektakularnych metamorfoz w historii polskiego show-biznesu?

Bryska w Esce o debiutanckiej płycie i nie tylko
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE