Bruno Mars śpiewa cover Adele

2016-11-03 15:03
screen z nagrania Bruno Mars covers Adele's All I Ask in the Live Lounge
Autor: fot. youtube.com / kanał BBC Radio 1 screen z nagrania Bruno Mars covers Adele's All I Ask in the Live Lounge

Bruno Mars coveruje Adele. Wokalista zaśpiewał na żywo miłosną balladę All I Ask z płyty 25. Ja mu wyszło?

Bruno Mars zaśpiewał piosenkę All I Ask z ostatniej płyty Adele o nazwie 25 podczas specjalnej sesji dla brytyjskiej stacji BBC Radio 1. Jego wykonanie to oczywiście cover, ale niewiele osób wie, że artysta tak naprawdę jest współautorem tego utworu. Adele i Bruno Mars napisali i nagrali ten kawałek razem w Los Angeles. Piosenkarz zdradził nawet, że kłócili się trochę o tekst ballady. Bruno uważał, że w tym utworze nie pasuje słowo 'lovers' (z ang. kochankowie), bo tak naprawdę mało par używa takiego określenia na co dzień. Adele jednak podobno uparła się, że to brzmi dobrze i ostatecznie słowo zostało użyte w piosence.

Bruno Mars coveruje Adele

Pomimo tego, że All I Ask jak na razie nie została wybrane na oficjalnego singla promującego płytę 25, to piosenka i tak pojawiła się na różnych listach przebojów w ielu krajach, w tym na prestiżowej Billboard Hot 100.

Obejrzyjcie niezwykle emocjonalny występ z All I Ask w wykonaniu Bruno Marsa poniżej.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze