#BroomChallenge opanował świat! O co chodzi w nowym trendzie, który śledzi miliony osób?

2020-02-12 12:56 PO
BroomChallenge
Autor: Screen z filmu na YouTube: HOW DOES THE #BROOMCHALLENGE WORK? / Concerning Reality BroomChallenge

#BroomChallenge to kolejny, nowo powstały trend 2020 roku, który już znajduje się na szczycie popularności na TikToku, Twitterze, a także Instagramie! To kolejne po #dollypartonchallenge wyzwanie, w które zaangażowały się miliony użytkowników! Sprawdź na ESKA.pl, na czym polega najnowszy eksperyment i spróbuj w nim swoich sił!

#BroomChallenge przejmuje media społecznościowe. 10 lutego 2020 roku zamieszczony przez pewną internautkę tweet wpadł w viral i zawładnął całym internetem. Jej nagranie wywołało poruszenie do tego stopnia, że teraz każdy próbuje zrobić dokładnie to samo. Dziewczyna zamieściła krótkie wideo przedstawiające ustawioną pionowo na włosiu miotłę, która nie jest niczym podparta i znajduje się na środku pomieszczenia. Nad filmikiem internautka umieściła opis, w którym informuje, że NASA zapowiedziała, że 10 lutego 2020 roku była jedyna i niepowtarzalna okazja, w której można było z sukcesem wykonać challenge dzięki przyciąganiu grawitacyjnemu Ziemi. Filmik internatuki przekracza już ponad 8 milionów wyświetleń, a hasztag #broomstickchallenge wspiął się na szczyt trendów na Twitterze. Jako, że nowy eksperyment naukowy stał się pewnego rodzaju zabawą dla internautów, nie brakuje go także na TikToku. Trend w aplikacji zgromadził już ponad 200 milionów wyświetleń, a liczba filmików pod tym hastagiem stale rośnie.

#BroomChallenge to może magia, a może nauka. Z pewnością świetna zabawa dla internautów, którzy, jak widać po liczbach chętnie dołączają do eksperymentu. Nic dziwnego, że każdy jest ciekaw czy miotła może stać sama, bo jeśli tak to przyznajcie sami, że byłoby to niecodzienne zjawisko. Jak wykonać Challenge? Jest to stosunkowo proste! Wystarczy wziąć miotłę i wyważyć ją tak długo, aż sama będzie stać pod kątem 90 stopni.

Najnowsze