Brodka zaliczyła wpadkę w finale Top Model. Widzowie mocno skrytykowali jej występ

2021-11-25 10:40
Brodka
Autor: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Finał Top Model obfitował w wiele zaskoczeń. Na scenie nie zabrakło też gwiazd muzyki, które swoimi występami uświetniły wydarzenie. Show, jakie przygotowała Brodka, wywołało jednak skrajne emocje. W komentarzach pod postami na profilu programu pojawiły się słowa krytyki w stronę jednej z najpopularniejszych polskich artystek.

Występ Brodki w Top Model miał być jedną z największych atrakcji odcinka finałowego. Już od kilku edycji producenci zapraszają najpopularniejsze gwiazdy polskiego przemysłu muzycznego, by uświetniły ostatni odcinek cieszącego się niesłabnącą popularnością show. Wielu porównuje występy w Top Model do tych, które są nieodłącznym elementem pokazów kolekcji Victoria's Secret. Monika Brodka pojawiła się na scenie aż dwa razy. Artystka zaprezentowała oba single promujące jej ostatni album BRUT: Game Change oraz Hey Man, ale jej show nie porwało widzów. W sieci od razu pojawiły się krytyczne komentarze. Oglądającym nie spodobała się zarówno oprawa wizualna występu, jak również sposób śpiewania zwyciężczyni III edycji Idola. 

Sonda
Jak oceniasz występ Brodki?

Brodka w ogniu krytyki

Na przestrzeni lat Monika Brodka całkowicie zmieniła swój wizerunek. Dla wielu okazał się być on zbyt szokujący. W komentarzach pod postami na profilu Top Model pojawiło się mnóstwo krytycznych komentarzy.

Brodka niech więcej nie śpiewa, błagam 😂🥴

Chyba nie widziałem bardziej cringe'owego występu 🙄

Okropny występ Brodki…

Ona chyba siebie nie słyszała, az wyciszyłam telewizor, bo nie dało się tego słuchać 🙈

Krwawią uszy po Brodce - można przeczytać.

Czy rzeczywiście było aż tak źle? Wideo z występu nie trafiło jeszcze na oficjalny kanał programu na YouTubie. Można go zobaczyć na Playerze.

Mandaryna szczera jak nigdy. Zdradziła nam wszystko!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze