Brodka: nowa płyta 2016 - znamy DATĘ PREMIERY

2016-02-09 17:21
Monika Brodka - kadr z zapowiedzi nowej płyty Brodki
Autor: facebook/Monika Brodka Monika Brodka - kadr z zapowiedzi nowej płyty Brodki

Nowa płyta Brodki 2016 jest już gotowa. Kiedy możemy się spodziewać premiery czwartego albumu Moniki? Artystka ogłosiła to na swoim Facebooku.

Nowa płyta Brodki w 2016! Znamy termin premiery! Brodka ujawniła go w ciekawym filmiku 9 lutego na swoim Facebooku. Film który jest montażem nastrojowego portretu Moniki Brodki w koronie z zimnych ogni i migawek ze studia (najwyraźniej z okresu nagrywania płyty) z montażu a nawet z ulicy kończy się najważniejszym - datą premiery nowej płyty Brodki. Czekasz na płytę Brodki 2016? Sprawdź ile jeszcze poczekasz!

Nowa płyta Brodki

Przed świętami Brodka postanowiła zrobić świąteczny prezent swoim fanom i ogłosiła na swoim oficjalnym profilu na Facebooku, że prace nad jej czwartym longplayem zostały zakończone. Wykonawczyni hitów Varsovie i Dancing Shoes dosyć długo zbierała inspiracje do nagrania nowego krążka. Przypomnijmy, że jej ostatni studyjny album pt. Granda ukazał się we wrześniu 2010 roku. Dwa lata później w sprzedaży ukazała się EP-ka LAX.

Brodka nowa płyta - data premiery

Datę premiery nowej płyty Brodka zdradziła na Facebooku - w filmiku w klimatach zbliżonych do Twin Peaks. Ta tajemnicza data to 13 maja 2016. Zobacz cały filmik, mimo że puentę już znasz... :)

Czekacie na nową płytę Brodki?

RC

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze