Britney Spears

i

Autor: VALERIE MACON/AFP/East News

gwiazdy

Britney Spears znowu niepokoi fanów. Zatańczyła do hitu Justina Timberlake’a

2024-06-14 16:06

Britney Spears ma na swoim koncie złotą erę w karierze – nie to samo można jednak powiedzieć o jej życiu prywatnym. Pomimo dość aktywnego grafiku artystki, przez ponad dekadę fanów niepokoiło jej ubezwłasnowolnienie, a hasło „Uwolnić Britney” stało się popularne na całym świecie nawet poza szeregami fandomu.

Wokalistka przeszła załamanie nerwowe, straciła prawa do opieki nad dwoma synami i przez wiele lat znajdowała się pod opieką prawną własnego ojca oraz prawnika, w trakcie której nie mogła podjąć samodzielnie zarówno żadnej decyzji finansowej, jak i tej dotyczącej jej zdrowia. Mimo wszystko wciąż tworzyła nową muzykę, dawała liczne koncerty, a nawet występowała w programach telewizyjnych.

Jednak złe czasy dobiegły końca – Britney odzyskała kontrolę nad własnym życiem. Od 2021 roku wokalistka jest znowu samodzielna, a grono wiernych fanów ogarnęła radość. Britney zaczęła robić relacje na żywo i znacznie częściej pokazywać się w sieci.

Dom Britney Spears wystawiony na sprzedaż! Ojciec oddał go za bezcen

Radość nie potrwała jednak zbyt długo

Sprawy szybko nabrały rozpędu. Nagrania z uśmiechniętą Britney wkrótce zamieniły się w niepokojące internautów zachowania, jak chociażby taniec z nożami czy ostatnio opublikowany filmik, który zniknął już z Instagrama. Gwiazda tańczyła na nim do piosenki Justina Timberlake'a, swojego chłopaka z czasów młodości. Ponadto pokazuje się z potarganymi włosami, rozmazanym makijażem, a jej ruchy są bardzo chaotyczne – a przecież wszyscy doskonale znamy jej umiejętności muzyczne.

Britney Spears znowu niepokoi fanów. Nagrania z wykonaniem jej szalonych tańców zalewają internet

i

Autor: screen z Instagram/Britney Spears