Britney Spears

i

Autor: Backgrid/East News

gwiazdy

Britney Spears ZMIENIŁA IMIĘ. Teraz ma przez to spore problemy!

2024-04-03 11:32

Mimo przejścia na muzyczną emeryturę Britney Spears nie pozwala o sobie zapomnieć. Księżniczka popu podzieliła się z fanami szokującą informacją. Jak się okazało, piosenkarka zdecydowała się na zmianę imienia, a to poniosło za sobą nieoczekiwane skutki. Wielbiciele czytają i nie dowierzają. O co chodzi?

Britney Spears nie przestaje zaskakiwać. Chociaż gwiazda kilkukrotnie zapewniała, że nie zamierza wracać do świata muzyki i nagrywać kolejnych hitów, nie pozwala o sobie zapomnieć. Księżniczka popu cały czas jest aktywna na swoim Instagramie, gdzie co rusz raczy fanów nowymi zdjęciami czy nagraniami. Tym razem artystka zaskoczyła wyznaniem dotyczącym... zmiany imienia. Wielbiciele Spears już jakiś czas temu zauważyli, że w swoim opisie na profilu ma zapisane, iż nazywa się Xila Maria River Red. W jednym z ostatnich postów na Instagramie wokalistka przyznała, że odkąd zmieniła imię właśnie na Xila, spotyka się ze sporymi trudnościami w... rozumieniu swojego języka ojczystego! Obserwatorzy nie ukrywają, że są nieco zdezorientowani. Przecież Britney Spears to jedna z największych i najbardziej legendarnych postaci oraz marek w historii popkultury!

Britney Spears okradziona. Straciła dostęp do wszystkiego! "Pomyśleć, że jakiś d*pek…"

Roxie Węgiel w rozkroku leży na Kassinie w garażu! Kevinie, nie patrz! Trenowali w środku nocy

Britney Spears zmieniła imię?

Post, za sprawą którego Britney Spears poinformowała o zmianie imienia, mocno zaskoczył jej wielbicieli. Artystka napisała, że ma problemy... ze zrozumieniem języka angielskiego, którym posługuje się przecież od dziecka, a w październiku 2023 swoją premierę miała jej autobiografia.

Odkąd zmieniłam imię na Xila, właściwie mam trudności ze zrozumieniem angielskiego - oznajmiła, wprowadzając fanów w zakłopotanie.

Spokojnie, Brit jest znana z tego, że uwielbia żartować. Nic nie wskazuje na to, by rzeczywiście udała się do urzędu i zmieniła dane osobowe.