Britney Spears to robot? Zobacz zabawny filmik, w którym fani dowodzą, że dawną Brit zastąpiła maszyna! [VIDEO]

2013-01-17 17:51

Britney Spears to już nie ta sama Brit, która jako młoda pop gwiazda zachwycała poczuciem humoru i szerokim uśmiechem. Fani wokalistki w formie żartu udowadniają, że ich idolkę zastąpił pozbawiony emocji robot. Twórcy nagrania swoje założenie popierają kilkoma dowodami. Czy Britney Spears to maszyna?

Britney Spears to robot - tak twierdzą twórcy zabawnego filmiku, który podbija serca fanów pop gwiazdy. W nagraniu w formie żartu udowodniono, że amerykańska wokalistka dawniej czarująca swoim szerokim uśmiechem i tryskająca energią do życia została zastąpiona bezuczuciową maszyną. Cała teorię poparto kilkoma dowodami.

Wśród argumentów popierających tezę, jakoby Brit była robotem, autorzy filmiku wymieniają niski głos piosenkarki modyfikowany przez auto-tune, brak ludzkich reakcji na wzruszające momenty w X Factor USA czy też niski czas i wydajność pracy. Oczywiście wykorzystane materiały nie są do końca prawdziwe i zostały częściowo zmontowane na potrzeby nagrania.

Sama piosenkarka z pewnością nie miała jeszcze okazji obejrzeć krążącego na YouTube wideo. Pop gwiazda skupiona jest aktualnie na pracy nad swoim ósmym solowym krążkiem i przygotowaniami do nowej trasy koncertowej. Co sądzicie na temat tego nagrania? Czy to dobry żart? Czekamy na Wasze komentarze i zapraszamy do dyskusji w Eskowym czacie!

>>> Britney Spears podpisze kontrakt na występy w Las Vegas! Ma zarobić więcej niż Celine Dion. Ile? [VIDEO]


Zobacz na Eska.pl Britney Spears is a ROBOT!JB

Najnowsze