Britney Spears nagra piosenkę do Hangover 3? Pop gwiazda ma wystąpić w Kac Vegas 3 [AUDIO]

2013-01-08 11:54

Jednym z nowych projektów Britney Spears na 2013 rok jest prawdopodobnie współpraca z producentami Kac Vegas 3. Zgodnie z plotkami gwiazda ma nie tylko zagrać epizod w kolejnej części kultowego Hangover, ale także zaśpiewać piosenkę, która będzie ją promować!

Britney Spears zgodnie z informacjami pojawiającymi się w sieci ma podjąć współpracę z producentami najnowszej, trzeciej już części Kac Vegas. Plotki mówią, że amerykańska wokalistka ma zagrać w komedii krótki epizod. Fani wysuwają również spekulacje, jakoby gwiazda miała również stworzyć piosenkę na potrzeby filmu. Produkcja trafi do kin w maju 2013 roku.

W jednej ze scen widzimy sen Alana (Zach Galifianakis). Śni on, że znalazł się w łóżku z samą Britney Spears - zdradził informator serwisu Gossiping Pens. Okazuje się, że w Kac Vegas 3 zobaczyć mamy nie tylko Brit, ale także Ke$hę. Menedżerowie artystek nie potwierdzili jeszcze jednak tych doniesień.

>>> Mike Tyson nie zagra w kolejnej części KAC VEGAS!

Fani autorki hitów takich jak Toxic i Circus mogą być jednak pewni, że w 2013 roku będą mogli nacieszyć swoje uszy nowymi piosenkami od swojej idolki. Piosenkarka pracuje już nad swoim ósmym w karierze solowym albumem.


Posłuchaj na Eska.pl One Night In Bangkok - Mike Tyson z Kac Vegas 2!JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze