Britney Spears kończy 40 lat. Wiedzieliście, że Viki Gabor, Doda czy Roksana Węgiel to jej fanki?

2021-12-02 12:52
Britney Spears
Autor: NORTHFOTO/REPORTER

Historia Britney Spears to gotowy scenariusz na film. Gdy wszyscy myśleli, że jedna z największych gwiazd w historii muzyki najgorsze ma już za sobą, ona przeżywała piekło za drzwiami swojej luksusowej willi. W dniu 40. urodzin Britney jest już wolną kobietą. Wiedzieliście, że tak wiele polskich gwiazd należy do jej fandomu?

Chociaż ciężko w to uwierzyć, to Britney Spears naprawdę kończy 40 lat. Jedna z najpopularniejszych wokalistek zaczynała karierę jako nastolatka. Na przestrzeni ponad 20 lat od swojego debiutu przeżyła wiele wzlotów i upadków, o których ochoczo donosiły media na całym świecie. Szczególnie głośno było o niej w ostatnich miesiącach. W Polsce mówi się, że prawdziwe życie zaczyna się dopiero po czterdziestce. W przypadku Britney Spears na pewno! Po ponad trzynastu latach spędzonych pod kuratelą agresywnego ojca piosenkarka w końcu odzyskała wolność. Jej historia stałą się inspiracją dla milionów ludzi na całym świecie. Wśród poslkich artystek i artystów nie brakuje sympatyków księżniczki popu. Kto otwarcie przyznaje, że należy do Britney Army, czyli fandomu wykonawczyni hitu ...Baby One More Time?

Sonda
Czy lubisz Britney Spears?

Britney Spears kończy 40 lat

Na przestrzeni ostatnich dwóch lat fani Britney Spears udowodnili, że są najsilniejszym fandomem. To właśnie dzięki ich zaangażowaniu o sytuacji życiowej piosenkarki dowiedział się cały świat. Wśród gwiazd polskiego show-biznesu nie brakuje oddanych wielbicieli gwiazdy. Kto znajduje się w jej teamie?

  • Doda

Jedną z największych fanek Britney jest Doda. Artystka miała nawet okazję poznać swoją idolkę w 2014 roku podczas jej wizyty w Warszawie. W trakcie spotkania wręczyła jej pamiątkę w postaci bursztynu. 

  • Natalia Nykiel

Gwiazda The Voice of Poland również nie kryje swojej miłości względem Amerykanki. W programie Kuby Wojewódzkiego Natalia wyznała, że w dzieciństwie chciała być taka jak jej nastoletnia wówczas idolka.

  • Viki Gabor

Chociaż Viki ma dopiero 14 lat, muzyka Britney nie jest jej obca. Artystka miała nawet okazję zmierzyć się z repertuarem gwiazdy w programie Jaka to melodia, gdzie wykonała na żywo wielki hit Lucky.

  • Roksana Węgiel

Kolejną z nastoletnich gwiazd, które cenią sobie twórczość Britney Spears, jest Roxie. Wokalistka miała nawet okazję poczuć się jak księżniczka popu, odtwarzając jej ikoniczny układ choreograficzny z teledysku do ...Baby One More Time.

  • Krzysztof Zalewski

Kto by się spodziewał? Popularny wokalista także ma na swoim koncie interpretacje hitów Britney. Podczas jednego z koncertów artysta sięgnął po utwory ...Baby One More Time i Toxic. To jak, może warto zaangażować Brit do następnej edycji Męskiego Grania? 

Piosenki, które w 2021 roku kończą 10 lat!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze