Britney Spears i Will.i.am kręcą klip do hip-hopowej wersji Scream & Shout! W teledysku pojawi się m.in. P. Diddy [AUDIO]

2013-01-30 12:58

Britney Spears i Will.i.am pracują nad drugim już teledyskiem do ich hitu Scream & Shout. Tym razem klip zostanie nakręcony do hip-hopowego remixu piosenki, w którym zarapowali Hit Boy, Waka Flocka Flame, Lil Wayne i P. Diddy! Wszystkie gwiazdy spotkały się razem na planie zdjęciowym. Czym zaskoczą fanów?

Scream & Shout to przebój Will.i.am'a w duecie z Britney Spears, do którego gwiazdy kręcą nowy klip. Tym razem amerykański raper i blond piosenkarka zdecydowali się na promocję hip-hopowego remixu piosenki. W nowym teledysku wystąpią między innymi rymujący w nowej odsłonie Scream & Shout Hit Boy, Waka Flocka Flame, Lil Wayne i P. Diddy.

Teraz kawałek jest totalnie podkręcony, naładowany i złożony praktyczne od nowa. Krzykliwy, aż chce się śpiewać. Nigdy nie sądziłem, że remix piosenki może być tak szalony. Tak odjechany, że po prostu musieliśmy nagrać do niego osobny wideoklip - zdradził Will w rozmowie z MTV News.

>>> Britney Spears bije rekordy ze Scream & Shout z Will.i.am'em! Gwiazda ma już 25 hitów w TOP10 Światowej Listy Sprzedaży [VIDEO]

Na temat remixu wypowiedziała się także sama Brit. To jej pierwszy utwór w stylu trap, czyli wolnego, południowoamerykańskiego rapu. Nie wiadomo jeszcze, kiedy nagranie pojawi się w sieci., a tymczasem zapraszany was do posłuchania hip-hopowej wersji Scream & Shout.


Scream & Shout - Will.i.am & Britney Spears ft. Hit Boy, Waka Flaka Flame, Lil Wayne, Diddy!JB