Britney Spears ft. Iggy Azalea: duet potwierdzony! Wspólna piosenka pierwszym singlem z nowej płyty Brit na 2015 rok [VIDEO]

2014-12-15 17:39
Britney Spears i Iggy Azalea
Autor: fot. Bulls Britney Spears i Iggy Azalea

Wspólna piosenka Britney Spears i Iggy Azalea została oficjalnie potwierdzona przez raperkę. Duet Britney Spears z Iggy Azalea został już nagrany i tylko czeka na swoją premierę. Co więcej, piosenka Britney Spears ft. Iggy Azalea ma być pierwszym singlem z nowej płyty Britney Spears na 2015. Kiedy usłyszymy kolaboracje blond artystek? Więcej na ESKA.pl!

Wspólna piosenka Britney Spears i Iggy Azalea - na ten kawałek czeka cały rynek muzyczny a odliczanie do premiery zaczęło się od oficjalnego potwierdzenia kawałka. O piosence Britney Spears ft. Iggy Azalea poinformowała sama Iggy. Raperka na temat duetu z Britney Spears wypowiedziała się w rozmowie z Kiss 108 na backstage'u jednej z odsłon festiwalu Jingle Ball 2014. Mamy gotowy numer, który będzie jej pierwszym singlem na Nowy Rok - powiedziała autorka hitu Fancy w ten sposób zdradzając zawodowe plany Brit.

W 2015 roku możemy więc spodziewać się nowej płyty Britney Spears. Będzie to następca krążka Britney Jean z przebojem Work B*tch na trackliście.

Sylwester Wardęga otwiera sklep z koszulkami. Znamy jeden z pierwszych wzorów!

O duecie z Iggy Azalea Britney Spears często mówiła w wywiadach odpowiadając na pytanie, z kim chciałaby teraz współpracować. Gdy jest się Britney Spears, czasami wystarczy tylko powiedzieć, czego się chce a rzeczy dzieją się same ;). Czekamy na premierę!

> zobacz Work B*tch - Britney Spears

> zobacz Iggy Azalea - Fancy ft. Charli XCX

JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze