Brave odświeżył piosenkę z Love Island - Wyspa Miłości! Hit jesiennych imprez?

2020-09-24 13:07 RW
Brave odświeżył piosenkę z Love Island - Wyspa Miłości! Hit jesiennych imprez?
Autor: Brave / single cover Love Island - Wyspa Miłości Brave odświeżył piosenkę z Love Island - Wyspa Miłości! Hit jesiennych imprez?

Love, Love, Island - zaśpiewacie słuchając odświeżonej wersji utworu promującego hitowe reality-show. Za nową odsłonę utworu odpowiada Brave, którego poznaliście za sprawą nowej wersji megahitu I Just Called To Say I Love You.

Love Island - Wyspa Miłości: piosenka z czołówki interesuje wiele osób. Co to za utwór? Odpowiada za niego Brave, który jako producent i remikser został poproszony o odświeżenie oryginalnej wersji i wprowadzenie bardziej tanecznych dźwięków do utworu. Wokalnie udziela się Michalina Drozdowska, czyli Mila. Brave o swojej wersji powiedział nam: Przypomnijmy, że Brave to autor dwóch coverów "I Just Called To Say I Love You" oraz "Flames Of Love" które przekroczyły łącznie wynik 30 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Zdobywca dwóch platynowych płyt przyznanych przez ZPAV. Uczestnik wielu imprez telewizyjnych m.in Polsat Superhit Festiwal.

Przyznam się szczerze, że to bardzo ciekawe doświadczenie dla mnie. Po pierwsze dlatego, że po raz pierwszy podjąłem się tematu "odświeżenia" polskiej piosenki, a po drugie miło słyszeć swoją wersję w telewizji dodatkowo wiedząc, że program ogląda kilkadziesiąt, jak nie set-tysięcy osób

Brave to autor dwóch coverów: I Just Called To Say I Love You oraz Flames Of Love" które w sumie mają ponad 30 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Zdobywca dwóch platynowych płyt przyznanych przez ZPAV. Uczestnik wielu imprez telewizyjnych m.in Polsat Superhit Festiwal.

Najnowsze