Boże Narodzenie 2017 za 100 dni, a oni już gotowi!

2017-09-15 13:30

Połowa września, a niektórzy są już gotowi na święta Bożego Narodzenia! Kto na sto dni przed - poczuł magię świąt? Sprawdźcie na ESKA.pl!

Boże Narodzenie za sto dni! Niektórzy uznali, że nie ma co czekać i już teraz ubrali choinkę, przygotowali świąteczne ozdoby i kupili prezenty. Nie robi na nich wrażenia fakt, że mamy dopiero połowę września! Muzyczne gwiazdy również są gotowe na święta. Sia i osoby z jej otoczenia poinformowały, że płyta wokalistki, na której znajdziemy piosenki na święta 2017 jest już gotowa! 

Kalendarz 2017: Wielkanoc, Boże Ciało, Boże Narodzenie - kiedy wypadają?

Autor: brak danych

  Kalendarz 2017: jeśli jeszcze nie wiesz, kiedy wypada Wielkanoc, Boże Ciało i Boże Narodzenie w 2017 roku, to koniecznie sprawdź daty tych świąt i na ich podstawie zaplanuj swoje urlopy i wyjazdy w tym roku.  Wielkanoc 2017 - kiedy wypada? Najwięcej problemów jak

Boże Narodzenie 2017 - 100 dni do świąt

15 września, czyli równo 100 dni do Bożego Narodzenia 2017! Kto jest już gotowy na pierwszą gwiazdkę? Media w Wielkiej Brytanii rozpisują się o Becky i Lilly Lytollis, które już we wrześniu ubrały choinkę! Na łamach gazety z Liverpoolu, powiedziały, że nie ma w tym nic złego - ważne, że daje im to dużo szczęścia! O tym dowiecie się np. w 3:28 min. najnowszego Poszukiwacza.

 

Nie tylko Becky i Lilly ubrały już teraz choinkę!

Jeden z internautów poszedł do sklepu i co? Zauważył, że magia świąt w supermarketach już się zaczęła!

Na 100 dni przed świętami na Twitterze pojawiło się mnóstwo zdjęć, na których widzimy gotowe ozdoby świąteczne! Już wiemy, że w Boże Narodzenie 2017 będzie bardzo kolorowo!

Są osoby, które świąteczny barszcz będą jeść w specjalnych kubkach! Kubek to także świetny pomysł na prezent:

Sia ma piosenki na święta 2017! Wiadomość o bożonarodzeniowym albumie została ujawniona, bo artystka opuściła wytwórnię Sony i podpisała kontrakt płytowy z Atlantic Records. Krążek ma zawierać świąteczne piosenki, które napisała Sia, a wyprodukował Greg Kurstin. 

Sia - nowa płyta ze świątecznymi hitami!

Autor: brak danych

  Sia - nowa płyta 2017 zawierać będzie piosenki świąteczne! Wiadomość o bożonarodzeniowym albumie została ujawniona, bo artystka opuściła wytwórnię Sony i podpisała kontrakt płytowy z Atlantic Records. Krążek ma zawierać świąteczne piosenki, kt&oacut;

Australijska gwiazda idzie tą samą drogą, co Mariah Carey. Ikona popu po ponad 20 latach czarowania nas swoim wielkim hitem All I Want For Christmas Is You nagrała kolejny świąteczny przebój.

Mariah Carey ma nową świąteczną piosenkę The Star

Autor: brak danych

  Mariah Carey ogłasza swoją nową świąteczną piosenkę pt. The Star. Ikona popu i niekwestionowana muzyczna królowa świąt Bożego Narodzenia po ponad 20 latach czarowania nas swoim wielkim hitem All I Want For Christmas Is You zdecydowała się nagrać kolejny świą

Internauci są gotowi we wrześniu na święta 2017 w inny sposób. W serwisie Twitter powstał specjalny hasztag - #christmasinseptember. Znajdziemy tam mnóstwo świątecznych pomysłów. A wy czekacie na Boże Narodzenie? Dajcie znać poniżej w komentarzach!

Najnowsze