Boże Narodzenie 2017 - pogoda. Czy będą białe święta?

2017-11-19 12:05
Boże Narodzenie 2017 - pogoda. Czy będą białe święta?
Autor: fot. EAST NEWS Boże Narodzenie 2017 - pogoda. Czy będą białe święta?

Jaka będzie pogoda na święta Bożego Narodzenia? Spadnie śnieg czy jednak będzie sucho? Przewidywania podrzucamy na ESKA.pl!

Boże Narodzenie 2017 - pogoda w Polsce ciekawi wiele osób. Coraz częściej pojawiają się pytania o to, czy na święta spadnie śnieg oraz ogólnie jaka będzie zima 2017/18. Prognoza pogody na święta 2017 jest już nam znana, dlatego najnowsze przewidywania podrzucamy na ESKA.pl. Jeszcze w październiku i listopadzie mówiło się o tym że przed nami zima stulecia, a w Polsce będzie najgorzej. Czy te prognozy się utrzymują?

Boże Narodzenie 2017 - pogoda na święta

Jaka pogoda w Boże Narodzenie 2017? Święta w śniegu, deszczu, a może bez opadów? Długoterminowa prognoza pogody pokazuje, że 24 i 25 grudnia 2017 roku w centrum Polski będzie pochmurno z przejaśnieniami. Na termometrach w dzień -1, a wieczorem nawet -8 stopni Celsjusza. Co ważne dla wszystkich stęsknionych białych świąt - spodziewane są opady śniegu. Ciemne chmury ominą Wrocław. W stolicy Dolnego Śląska słońce i 4 kreski powyżej zera.

Super Express postanowił sprawdzić, jakie są przewidywania jasnowidza, Krzysztofa Jackowskiego. W rozmowie z www.se.pl, powiedział: - Mam wrażenie, że zima będzie kapryśna, może być okresowo bardzo ciepła, ale momentami będzie bardzo zimna. (...) Wydaje mi się, że w tym roku święta Bożego Narodzenia będą białe. A to dlatego, że zima w tym roku będzie właśnie dużo bardziej chłodniejsza od poprzednich. Moim zdaniem, w tym roku będzie prawdziwa zima - mówi Krzysztof Jackowski.

Zima 2017/18 - jaka będzie pogoda zimą w Polsce? Długoterminowa prognoza

Autor: brak danych

Jaka zima 2017/2018? Pogoda w Polsce od lat potrafi zaskakiwać, więc nic dziwnego, że długoterminowa prognoza na najbliższe miesiące ciekawi wiele osób.

Najnowsze