BOVSKA - nowa płyta KĘSY i trasa koncertowa! DATA, PREMIERA, PIOSENKI

2018-08-22 14:59
BOVSKA - nowa płyta KĘSY i trasa koncertowa! DATA, PREMIERA, PIOSENKI
Autor: fot. okładka trasy Kęsy

Bovska wraca z nowym materiałem! W ramach promocji płyty Kęsy wystąpi w kilku polskich miastach. Gdzie i kiedy możecie ją zobaczyć? Przekonajcie się na ESKA.pl

Bovska nie próżnuje - album zatytułowany KĘSY jest już gotowy! Krążek ujrzy światło dzienne w październiku tego roku. Chwilę po tym artystka wyruszy w ogólnopolską trasę koncertową, promującą nowy materiał. Odwiedzi m.in. Wrocław, Koszalin, a na zakończenie wystąpi w rodzinnej Warszawie. Wśród nowych utworów na pewno nie zabraknie kultowego Kaktusa.

Koncerty 2018 w Polsce: kto wystąpi? Gwiazdy, daty, miejsca

Bovska - płyta Kęsy

Najnowszy materiał zatytułowany KĘSY to płyta wypełniona elektroniką w nietradycyjnym tego słowa znaczeniu. Refreny są proste i chwytliwe, a beaty mocne, ale też bardzo taneczne. Ten album pulsuje energią i elektryzuje. Za produkcję albumu odpowiedzialny jest Jan Smoczyński, który wraz z Bovską stworzył muzykę. Teksty, jak zawsze, napisała sama Bovska. Także Bovska zaprojektowała płytę, zaś okładka powstała we współpracy z Pawłem Nolbertem i fotografem Łukaszem Murgrabia.

Bovska - trasa koncertowa Kęsy

Artystka wyrusza w trasę koncertową promującą album Kęsy. Gdzie i kiedy wystąpi? Daty i miejsca koncertów do sprawdzenia poniżej:

 • 14.10.2018 - Bezsenność, Wrocław
 • 19.10.2018 - Zet Te Pe, Kraków
 • 20.10.2018 - Tama, Poznań
 • 21.10.2018 - Verite Muza, Koszalin
 • 27.10.2018 - Soda/Lordis, Łódź
 • 9.11.2018 - Dom Kultury, Lublin
 • 10.11.2018 - Królestwo, Katowice
 • 16.11.2018 - Gwint, Białystok
 • 23.11.2018 - K4, Szczecin
 • 24.11.2018 - Sfinks700, Sopot
 • 25.11.2018 - Niebo, Warszawa

Bovska to zdecydowanie jeden z najważniejszych debiutów 2016 roku. Pierwszy nakład jej debiutanckiej płyty Kaktus został wyprzedany w 2 dni po premierze, a artystka została nominowana do Fryderyków. Singlowy utwór Kaktus podbił serca publiczności, został przesłuchany ponad 16 mln razy w serwisie YouTube i stał się motywem przewodnim czołówki do serialu TVN Druga Szansa. Bovska ma za sobą występy na najważniejszych festiwalach w kraju - m.in. Open’er Festival, Orange Warsaw Festival, Kraków Live Festival, Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu czy Green Olsztyn Festival.

Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity

Druga płyta artystki zatytułowana Pysk została nominowana do Fryderyków w kategorii Album Roku Elektronika. Bovska to artystka kompletna, a towarzysząca jej oprawa wizualna dopracowana jest do granic możliwości: od konceptualnego wydawnictwa, poprzez stronę internetową i serię kameralnych nagrań, aż po imponujące muzycznie i scenograficznie koncerty.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze