Bovska czyta w myślach swoich fanów! Nowa piosenka Leżałam polskim HITEM jesieni?!

2019-10-09 17:30 RW
Bovska czyta w myślach swoich fanów! Nowa piosenka Leżałam polskim HITEM jesieni?!
Autor: Leżałam - okładka singla Bovskiej Bovska czyta w myślach swoich fanów! Nowa piosenka Leżałam polskim HITEM jesieni?!

Leżałam - to tytuł nowej piosenki, pod którą podpisuje się gwiazda polskiej sceny muzycznej, Bovska. Kawałek stanowi zapowiedź czwartego studyjnego albumu artystki. O czym jest nowa piosenka Bovskiej? Przekonajcie się sami - sprawdzając na ESKA.pl

Bovska - piosenka Leżałam pojawiła się w sieci wraz z teledyskiem. Muzyczny obrazek pierwszego singla zapowiadającego czwarty studyjny album artystki, wypełniony jest scenami z życia, obrazami intymnej bliskości w parach, w różnych odcieniach miłości. Nie tylko tej romantycznej, ale także między ojcem a córką. Bez słodzenia i ułożonych gestów. Ukazują się nam przed obiektywem piękni, tacy jacy są. 

Bovska - piosenka Leżałam

Bovska po raz kolejny wchodzi głęboko w głowy i dusze swoich słuchaczy. Wierci, odnajduje i ilustruje słowem, muzyką i obrazem. Tym razem na warsztat wzięła bliskość. Prawdziwą, czułą, zachwycającą. Której coraz mniej w naszym rozpędzonym do granic możliwości świecie. Za produkcję muzyczną odpowiedzialny jest Jan Smoczyński, który wraz z Bovską stworzył muzykę. Tekst, jak zawsze, napisała sama Bovska, także ona zaprojektowała okładkę singla.

Scenarzystą i twórcą teledysku jest Marcin Starzecki, który w duecie z operatorem Marcinem Gołębiem stworzył film bliski nam o bliskości. Sam reżyser tak podsumowuje projekt:

Chcieliśmy zrobić klip mały i prosty. Pasujący do muzyki, ale również wsłuchujący się w znaczenia słów kawałka "Leżałam". Pojawił się pomysł, żeby pokazać momenty bliskości i czułości między ludźmi. Intymnie, bez niepotrzebnych udziwnień, tak po prostu. To fragmenty życia, które dają nam "paliwo do działania". Czasami o nich marzymy, innym razem już tylko wspominamy. Są one często wstępem do kolejnych etapów relacji, a niekiedy już tylko nieoczekiwanym zakończeniem. Te momenty czułości są z reguły niewidoczne z dużej odległości. Wydają się nieważne i małe. A jest zupełnie inaczej. Z perspektywy ludzkiej są one największe i najważniejsze…

Singiel Leżałam rozpoczyna podróż do nowego, czwartego albumu Bovskiej, którego premiera zaplanowana jest na rok 2020.

Najnowsze