Bovska - wiek, wzrost, mąż, dzieci, koncerty, Instagram

2019-08-31 19:54 k.w.
Bovska
Autor: wbf

Bovska, a właściwie Magdalena Grabowska-Wacławek to ilustratorka, wokalistka oraz autorka tekstów. Szerokiej publiczności dała się poznać w 2016 roku, kiedy na ekranach naszych telewizorów zadebiutował serial Druga szansa. W czołówce produkcji usłyszeć można było największy hit wokalistki - utwór Kaktus. Od tego momentu kariera artystki nabrała tempa, a ona sama została nominowana między innymi do Fryderyków. Jesteście ciekawi, czego jeszcze nie wiecie o artystce? Na ESKA.pl zebraliśmy najważniejsze informacje o piosenkarce.

Bovska - wiek, wzrost, mąż, dzieci, koncerty, Instagram - to informacje, które najbardziej interesują wszystkich internautów. Bovska jest absolwentką Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina oraz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Ma prawdziwą duszę artystki. Na początku 2016 roku ukazał się jej debiutancki album zatytułowany Kaktus, z którego to pochodzi utwór o tym samym tytule. Czego jeszcze nie wiecie o Bovskiej? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl

Bovska - wiek, wzrost

Magdalena Grabowska-Wacławek urodziła się 12 maja 1985 roku w Warszawie. Ma 34 lata. Nie wiadomo natomiast, jaki jest jej wzrost.

Bovska - mąż, dzieci

Wokalistka jest mężatką. Jej mąż jest producentem filmów animowanych. Artystka nie dzieli się informacjami z życia prywatnego, dlatego nie wiadomo nic więcej na temat jej rodziny.

Bovska - koncerty

Wokalistka ma za sobą trasę koncertową promującą najnowszą płytę - Kęsy. Na początku roku odwiedziła ona 6 miast w Polsce, w których zaprezentowała utwory z krążka.

Bovska - Instagram

Artystka ma konto na Instagramie. Znajdziecie ją po nickiem @bovska. Na profilu dzieli się z fanami zarówno zdjęciami z życia prywatnego, wyjazdów, wakacji, jak i z życia zawodowego i z koncertów.

Najnowsze