Bonus RPK - skazany na więzienie! OŚWIADCZENIE rapera

2018-07-21 14:20
Bonus RPK - skazany na więzienie! OŚWIADCZENIE rapera
Autor: fot. YouTube.com / CiemnaStrefa

Bonus RPK, czyli Oliwier R., został skazany na pięć i pół roku więzienia. Musi oddać również pół miliona złotych, które miał zarobić w nielegalnym handlu. Jak tłumaczy się raper?

Bonus RPK - sąd wydał wyrok w sprawie popularnego rapera. Oliwier R. w piątek, 20 lipca 2018, został skazany na pięć i pół roku wiezienia oraz musi zapłacić pół miliona złotych, które miał zarobić w nielegalny sposób. Raper pierwszy raz został zatrzymany w 2015 roku. Wówczas trafił na osiem miesięcy do aresztu.

Bonus RPK - wyrok

Jak informuje tvn24.pl, proces, który 20 lipca 2018 zakończył się przed Sądem Rejonowym dla Warszawy-Woli to jeden z wątków działalności rozpracowanej przez policję grupy Marka Cz. ps. Rympałek. Przed sądem zasiadło w sumie 12 osób, w tym właśnie Bonus RPK. Akt oskarżenia, co przyznał sąd, był oparty na zeznaniach innych osób. Wyrok nie jest prawomocny.

Bonus RPK - kim jest?

Bonus RPK, a tak naprawdę Oliwier R., urodził się 15 lipca 1989 roku w Warszawie. Aktywny na rynku muzycznym jest od 2004 roku. Współpracował z takimi raperami, jak: Dawidzior, Nizioł czy Rufuz. Na swoim koncie ma pięć wydanych albumów, w tym krązek Losu kowal, który wydał w 2016 roku po wyjściu z więzienia. Wydawnictwo w Polsce za sprzedaż pokryło się złotem. Najpopularniejszym utworem Bonusa RPK jest kawałek pt. Witamy w stolicy.

Bonus RPK - oświadczenie rapera

Bonus RPK w piątek skomentował wyrok sądu w serwisach społecznościowych. Opublikował również oświadczenie na Facebooku, w którym nie zgadza się z decyzją sądu. Od początku trwania sprawy twierdził, że wszystkie zeznania przeciwko jego osobie są nieprawdziwe. 

Ostrzegamy, że oświadczenie Bonusa RPK jest mocne 18+

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze