Bonnie Tyler - wiek, wzrost, dzieci, piosenki, Sopot. Kim jest gwiazda Top of the Top Sopot Festival 2019?

2019-08-13 22:09 MK
Bonnie Tyler
Autor: PA Wire/Press Association Images/EAST NEWS

Bonnie Tyler to niewątpliwie jedna z największych legend lat osiemdziesiątych. Pomimo upływu czasu, gwiazda wciąż jest bardzo aktywna zawodowo i sporo koncertuje. Dowodem na to jest jej udział w tegorocznej edycji festiwalu Top of the Top Sopot Festival 2019. Artystka jest jedną z głównych gwiazd koncertu pod hasłem FOREVER YOUNG. Na ESKA.pl zebraliśmy najważniejsze informacje dotyczące piosenkarki. Sprawdźcie już teraz!

Bonnie Tyler - wiek, wzrost, dzieci, piosenki, Sopot: oto frazy, których szukaliście najczęściej w kontekście słynnej piosenkarki. Chociaż ciężko w to uwierzyć, wokalistka jest obecna na rynku muzycznym od ponad trzech dekad. W tym czasie, udało jej się wylansować wiele światowych przebojów, które wciąż podbijają serca nowych słuchaczy. Artystka wystąpiła również w Konkursie Piosenki Eurowizji! Teraz możemy oglądać ją podczas Top of the Top Sopot Festival 2019. Co musicie wiedzieć o Bonnie Tyler?

Bonnie Tyler - wiek

Bonnie Tyler, a właściwie Gaynor Hopkins, ma obecnie 68 lat. Przyszła na świat 8 czerwca 1951 w walijskiej miejscowości Skewen jako jedno z szóstki dzieci państwa Hopkins. To właśnie tam rozpoczęła się jej przygoda z muzyką. Pierwszy występ przyszłej gwiazdy miał miejsce w kaplicy, gdzie wykonała anglikański hymn All Things Bright and Beautiful.

Bonnie Tyler - wzrost

Wokalistka obdarzona charakterystycznym, zachrypniętym głosem nie należy do wysokich kobiet, bowiem mierzy zaledwie 159 centymetrów wzrostu.

Bonnie Tyler - dzieci

68-letnia Walijka nie ma dzieci. Wokalistka była w ciąży ze swoim mężem Robertem w wieku 39 lat, jednak poroniła. Jak wyznała, to przez karierę i sukcesy odkładała macierzyństwo w czasie. Ze swoim mężem poznała się w 1969 roku, a w 1973 roku wzięli ślub. Bonnie Tyler miała wówczas 22 lata.

Bonnie Tyler - piosenki

Gaynor Hopkins wydała swój debiutancki singiel w 1976 roku, jednak dopiero piosenki wydane w latach osiemdziesiątych zrobiły z niej wielką gwiazdę. Do najpopularniejszych przebojów Walijki należą Holding Out For a Hero, It's a Heartache oraz Total Eclipse of the Heart. Teledysk do utworu obejrzano blisko 700 milionów razy!

Bonnie Tyler - Sopot

Stacja TVN oraz miasto Sopot postanowili poprosić piosenkarkę, aby wystąpiła na deskach Opery Leśnej. Bonnie Tyler jest jedną z głównych gwiazd koncertu FOREVER YOUNG, podczas którego przypomniane zostaną wielkie, stare przeboje, które wciąż nucą miliony.

Najnowsze