Bonnie Tyler - wiek, wzrost, dzieci, piosenki, Sopot. Kim jest gwiazda Top of the Top Sopot Festival 2019?

2019-08-13 22:09
Bonnie Tyler
Autor: PA Wire/Press Association Images/EAST NEWS

Bonnie Tyler to niewątpliwie jedna z największych legend lat osiemdziesiątych. Pomimo upływu czasu, gwiazda wciąż jest bardzo aktywna zawodowo i sporo koncertuje. Dowodem na to jest jej udział w tegorocznej edycji festiwalu Top of the Top Sopot Festival 2019. Artystka jest jedną z głównych gwiazd koncertu pod hasłem FOREVER YOUNG. Na ESKA.pl zebraliśmy najważniejsze informacje dotyczące piosenkarki. Sprawdźcie już teraz!

Bonnie Tyler - wiek, wzrost, dzieci, piosenki, Sopot: oto frazy, których szukaliście najczęściej w kontekście słynnej piosenkarki. Chociaż ciężko w to uwierzyć, wokalistka jest obecna na rynku muzycznym od ponad trzech dekad. W tym czasie, udało jej się wylansować wiele światowych przebojów, które wciąż podbijają serca nowych słuchaczy. Artystka wystąpiła również w Konkursie Piosenki Eurowizji! Teraz możemy oglądać ją podczas Top of the Top Sopot Festival 2019. Co musicie wiedzieć o Bonnie Tyler?

Bonnie Tyler - wiek

Bonnie Tyler, a właściwie Gaynor Hopkins, ma obecnie 68 lat. Przyszła na świat 8 czerwca 1951 w walijskiej miejscowości Skewen jako jedno z szóstki dzieci państwa Hopkins. To właśnie tam rozpoczęła się jej przygoda z muzyką. Pierwszy występ przyszłej gwiazdy miał miejsce w kaplicy, gdzie wykonała anglikański hymn All Things Bright and Beautiful.

Bonnie Tyler - wzrost

Wokalistka obdarzona charakterystycznym, zachrypniętym głosem nie należy do wysokich kobiet, bowiem mierzy zaledwie 159 centymetrów wzrostu.

Bonnie Tyler - dzieci

68-letnia Walijka nie ma dzieci. Wokalistka była w ciąży ze swoim mężem Robertem w wieku 39 lat, jednak poroniła. Jak wyznała, to przez karierę i sukcesy odkładała macierzyństwo w czasie. Ze swoim mężem poznała się w 1969 roku, a w 1973 roku wzięli ślub. Bonnie Tyler miała wówczas 22 lata.

Bonnie Tyler - piosenki

Gaynor Hopkins wydała swój debiutancki singiel w 1976 roku, jednak dopiero piosenki wydane w latach osiemdziesiątych zrobiły z niej wielką gwiazdę. Do najpopularniejszych przebojów Walijki należą Holding Out For a Hero, It's a Heartache oraz Total Eclipse of the Heart. Teledysk do utworu obejrzano blisko 700 milionów razy!

Bonnie Tyler - Sopot

Stacja TVN oraz miasto Sopot postanowili poprosić piosenkarkę, aby wystąpiła na deskach Opery Leśnej. Bonnie Tyler jest jedną z głównych gwiazd koncertu FOREVER YOUNG, podczas którego przypomniane zostaną wielkie, stare przeboje, które wciąż nucą miliony.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze