Bobbi Kristina zmarła: spadek po Whitney Houston - kto dostanie miliony?

2015-07-27 13:35
Bobbi Kristina nie żyje
Autor: fot. Bulls Bobbi Kristina nie żyje

Nie żyje Bobbi Kristina, córka Whitney Houston. Po śmierci 22-latki wielu zastanawia się, do kogo trafi teraz spadek Whitney Houston warty miliony. Sprawdźcie, co stanie się z majątkiem Bobbi Kristiny po jej śmierci i ile jest warty.

Bobbi Kristina nie żyje. Śmierć córki Whitney Houston jest dla rodziny 22-latki nie tylko początkiem żałoby, ale i startem wyścigu po spadek Whitney Houston. Przypomnijmy, że matka Bobbi Kristiny po swojej śmierci zostawiła jej wszystkie pieniądze czyniąc jedynym spadkobiercą. Ile jest wart majątek Whitney Houston? Jak podaje serwis etonline.com to kwota 115 milionów dolarów. Do tego dochodzą oczywiście prawa do twórczości Houston. Bobbi Kristina zmarła zostawiając więc smaczny kąsek dla wielu spokrewnionych z nią osób.

Majątek Whitney Houston

Jeśli córka Whitney Houston nie spisała testamentu, najprawdopodobniej będziemy świadkami walki o pozostawioną fortunę. Wśród kandydatów oczywiście ojciec dziewczyny, Bobby Brown, jak również liczne ciotki i kuzyni. W sieci krążą też plotki, że Bobbi Kristina jeszcze przed śmiercią wyszła za mąż za swojego chłopaka Nicka Gordona. W przypadku ich potwierdzenia mężczyzna stanie się poważnym kandydatem do przejęcia pieniędzy Houston.

>> Bobbi Kristina nie żyje: reakcje gwiazd na śmierć córki Whitney Houston

Bobbi Kristina nie żyje

Córka Whitney Houston zmarła 26 lipca 2015 roku w wieku 22-lat. Kobieta od kilku miesięcy była w śpiączce spowodowanej nieodwracalnym uszkodzeniem mózgu. Przypomnijmy, że 31 stycznia Bobbi została znaleziona nieprzytomna w wannie. Policja określiła wypadek jako utonięcie.

JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze