Blurred Lines - Robin Thicke, T.I., Pharrell hitem Youtube! Właśnie pojawiły się parodie teledysku. [VIDEO]

2013-06-14 16:49

Blurred Lines to hit Youtube, Gorącej 20 i być może wakacji 2013. Teledysk nakręcony z nagimi modelkami, w tym Emily Ratajkowski (tak, Emily ma polskie korzenie!) zrobił wielką karierę w Internecie. Genialny tekst, świetna muza, 3 piękne nagie kobiety, Robin Thicke, Pharrell Williams i T.I w roli "starszych panów" - to wszystko złożyło się na sukces hitu! Teraz zobaczcie parodię! VIDEO.

Hit Blurred Lines robi furorę na Youtube. A to wszystko za sprawą pięknych nagich modelek, w tym tej najpiękniejszej, czyli Emily Ratajkowski. Sprawdź, kim są piękne dziewczyny z teledysku!
Robin Thicke, który właśnie wydaje płytę, Pharrell Williams i T.I mieli mnóstwo fanu nagrywając to video i również... wspaniałe widoki.

Teledysk został ocenzurowany i zdjęty z Youtuba, ponieważ w oryginale modelki występowały topless. Dlatego powstała druga wersja teledysku, gdzie na piękne dziewczyny nałożono skąpe bikini i szorty.

A trzej panowie... no cóż, pozostali w swoich rolach starszych panów śliniących się na widok seksownych młodych dziewczyn.

Ze względu na kontrowersje, jakie wywołało to video, w sieci powstało wile parodii Blurred Lines.

I tu na przykład autorzy odwrócili sytuację i pokazują tak zwane "Cougars", czyli kobiety 30-40 letnie zainteresowane młodszymi mężczyznami:
Tu zamiast pięknych kobiet występują "atrakcyjni" faceci:
Mamy też pary tej samej płci...
I w końcu bardzo głodne dziewczyny....
Nam zdecydowanie do gustu przypadła parodia numer jeden, bo jest taka życiowa. Emily Ratajkowski to marzenie każdego faceta. Tymczasem rzeczywistość jest zupełnie inna ;)

Na weekendowe rozluźnienie, ze szczególną dedykacją dla wszystkich facetów, wrzucamy Wam oryginał:
Która parodia jest najlepsza?


Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze