Blanka

i

Autor: AKPA Czy Blanka chciałaby zostać jurorką The Voice Kids?

Talent Show

Blanka zostanie jurorką The Voice Kids? "Bejba" komentuje spekulacje

2023-07-09 16:42

Blanka Stajkow nie może narzekać na nudę. W tym roku była reprezentantką Polski na Eurowizji 2023. Jej piosenka Solo podbija listy przebojów, a teraz wydała nowy singiel. Od pewnego czasu internauci spekulowali na temat jej możliwego udziału w programie The Voice Kids. Czy Blanka zostanie trenerką młodych talentów?

The Voice Kids wróci na antenę TVP2 dopiero w przyszłym roku, ale już od kilku tygodni trwają spekulacje na temat składu jurorskiego w nowej edycji. Wiemy już, że z roli trenera w popularnym show dla dzieci zrezygnował Dawid Kwiatkowski. - Kiedy w zeszłym roku usiadłem na tym nieziemsko wygodnym fotelu w pierwszy dzień przesłuchań w ciemno, czułem już, że robię to ostatni raz. Pamiętam jak we wrześniu zaczęły się bitwy i kompletując tria powiedziałem do siebie „stary, zrób to dobrze, robisz to ostatni raz i mają być to bitwy fenomenalne”. Takie były - napisał Dawid na Instagramie. Od tamtej pory w mediach zaczęły się spekulacje na temat gwiazdy, która go zastąpi. Padały takie nazwiska jak Roksana Węgiel czy Marina Łuczenko-Szczęsna. Po Eurowizji 2023 niektórzy zaczęli podejrzewać, że ta rola może przypaść Blance. Co ona mówi na ten temat?

Viki Gabor o Blance na Eurowizji

Blanka w The Voice Kids? Komentarz gwiazdy

Z okazji premiery nowego singla Boys Like Toys Blanka spotkała się z dziennikarzami, aby udzielić pierwszych od kilku tygodni wywiadów. Nie zabrakło pytania o udział w The Voice Kids. Okazuje się, że taka propozycja do tej pory nie padła, ale początkująca piosenkarka nie powiedziałaby "nie". - Nie myślałam o tym, ale myślę, że jeśli byłaby taka opcja to oczywiście - powiedziała w rozmowie z Party.pl. - Na pewno stawiałabym na to, że nie można się poddawać i trzeba robić to, co się kocha - dodała gwiazda eurowizyjnego hitu Solo. A wy co sądzicie o tym pomyśle?

Sonda
Czy Blanka powinna zostać jurorką The Voice KIds?
Listen on Spreaker.