Blanka

i

Autor: Warner Music Polska Blanka - gdzie i kiedy wystąpi z piosenką Boys Like Toys?

Show

Blanka zaśpiewa Boys Like Toys na dużej scenie w telewizji. Wiemy, gdzie i kiedy wystąpi

2023-07-12 14:12

Blanka powróciła z nowym hitem. Po sukcesie piosenki Solo i pozytywnym zaskoczeniu na Eurowizji w Liverpoolu młoda piosenkarka wydała nową piosenkę pod tytułem Boys Like Toys. W zaledwie kilka dni utwór zdobył milion wyświetleń na YouTube. Teraz Blanka zaprezentuje nowy hit na dużej scenie. Będzie można zobaczyć ją w telewizji.

Blanka szykuje nowe sceniczne show! Kiedy wygrała polskie preselekcje na Eurowizję 2023, mało kto pokładał w niej nadzieje. Zdecydowana większość osób uważała, że źle śpiewa, a jej umiejętności taneczne są ograniczone. Blanka ciężko pracowała, aby pokazać, na co ją stać. Kiedy pojawiły się pierwsze nagrania z próby w Liverpoolu, internauci nie mogli uwierzyć w to, co widzą. Blanka tańczyła niemal jak Jennifer Lopez. Od tamtej pory jej występy są wyczekiwane właśnie ze względu na bogate choreografie. Teraz Stajkow po raz pierwszy wykona na dużej scenie swój najnowszy singiel. Kiedy będziemy mogli zobaczyć występ do Boys Like Toys? Blanka da show na prestiżowej gali telewizyjnej.

Hity Lata 2023 - te piosenki będą królować w te wakacje!

Blanka zaśpiewa Boys Like Toys

Blanka potwierdziła na swoim Instagramie, gdzie i kiedy wystąpi z piosenką Boys Like Toys. Tegoroczna reprezentantka Polski na Konkursie Piosenki Eurowizji będzie gościem specjalnym na gali wyborów Miss Polski 2023. Stajkow zaśpiewa wśród najpiękniejszych dziewczyn z naszego kraju. Kiedy odbędzie się ceremonia?

Miss Polski 2023 - data i miejsce. Transmisja w TV

W niedzielę 16 lipca po raz trzydziesty czwarty zostanie wybrana nowa Miss Polski! Reżyserem gali finałowej Miss Polski 2022 będzie Szymon Łosiewicz, z kolei choreografię przygotuje Anna Bubnowska. Ceremonia odbędzie się w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu. Transmisja na żywo w Polsacie. Start o godzinie 20:00.