Blanka

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Blanka zapowiada nowy hit „Cara Mia”. Fani: „DLACZEGO JUŻ NIE BEJBA?”

2024-02-02 13:23

Blanka idzie za ciosem i w 2024 rok wkracza z nowym hitem. Wokalistka po raz kolejny rozpoczęła promocję singla od aplikacji Tik Tok, gdzie już można dogrywać się do oficjalnego fragmentu "Cara Mia". Fani od razu zwrócili uwagę na to, że w refrenie, zamiast typowego dla wokalistki zwrotu "bejba", słyszymy "bejbi". Koniec pewnej epoki?

Blanka z impetem wkroczyła do polskiego show-biznesu, wywołując nie lada zamieszanie. Piosenkarka, która reprezentowała Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji 2023, nie zamierza się zatrzymywać i co rusz zaskakuje wielbicieli nowymi propozycjami muzycznymi. Po "Solo", "Boys Like Toys" i "Rodeo" przyszedł czas na kolejny banger. Blanka oficjalnie rozpoczyna 2024 rok kawałkiem "Cara Mia". Artystka, podobnie jak wielu innych, nawet światowych twórców, rozpoczęła promocję utworu od Tik Toku. W aplikacji pojawił się już oficjalny dźwięk, będący fragmentem nowej kompozycji z repertuaru Stajkow, do którego mogą nagrywać się jej użytkownicy. Blanka zaprezentowała nawet fragment układu choreograficznego!

Baby, I wanna se ya, make you my Cara Mia (Mia, Mia) - śpiewa w refrenie.

Wielbiciele artystki nie mają wątpliwości, że jej nowy singiel także ma szansę podbić serca słuchaczy, a tym samym listy przebojów. Zastanawiające jest jednak to, że Blanka porzuciła "bejbę" na rzecz "bejbi".

Blanka odnotowała OGROMNY sukces. Ten rok zdecydowanie należał do niej!

UPS! Blanka nie zna hitów Ich Troje i Górniak. Britney za to doskonale!

Blanka - nowa piosenka

Reprezentantka Polski na Eurowizji 2023 pędzi jak burza. Po doskonale przyjętym kawałku "Rodeo", nad którym artystka pracowała z producentami z Finlandii, serwuje kolejną nowość. Nowy singiel Blanki zatytułowany "Cara Mia" będzie mieć swoją premierę już niebawem. Fani są jednak zaskoczeni zastąpieniem "bejby".

CZEMU NA POCZĄTKU JEST BEJBI A NIE BEJBA?! - pyta jeden z użytkowników TT.

W końcu Blanka opatentowała słowo "Bejba".