Blanka

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Blanka zaczynała w "Top Model". Marcin Tyszka namówił ją do szalonych rzeczy!

2024-07-11 11:29

Jakiś czas temu Blanka pojawiła się jako gość podczas gali Mister Supranational 2024. Nie jest tajemnicą, że wokalistka sama była kiedyś modelką. Nie wszyscy wiedzą jednak o tym, że Stajkow ma na swoim koncie udział w "Top Model". Jej casting wywołał furorę!

Można by pomyśleć, że Blanka w ekspresowym tempie zrobiła karierę w polskim show-biznesie. To jednak nie do końca prawda. Zanim reprezentantka Polski na Eurowizji 2023 wydała utwór "Solo", długo walczyła o zaistnienie w branży. Pierwsze utwory Stajkow wydawała jako nastolatka! Nie jest tajemnicą, że Blanka przez jakiś czas mieszkała w Stanach Zjednoczonych, gdzie nie tylko szlifowała swój angielski, ale stawiała pierwsze sceniczne kroki, występując w restauracjach i barach podczas tak zwanych sesji Open Mic - tak jak niegdyś będąca dziś największą gwiazdą na świecie Taylor Swift. Blanka nie ukrywa też tego, że zanim zaczęła zarabiać na muzyce, głównym źródłem jej dochodów był modeling. Piosenkarka zahaczyła nawet o udział w popularnym programie "Top Model". Chociaż jurorzy na wstępie wytknęli jej brak odpowiedniego wzrostu, to nie odmówili jej przebojowości. Krupa nazwała Blankę torpedą, a Tyszka kazał pozować z jednorożcem!

Nie milkną echa po występie Blanki na Mister Supranational 2024. Piosenkarka skradła całe show!

Blanka szczerze o Lunie. "The Tower" nie jest piosenką w jej stylu!

Blanka zaczynała w "Top Model"

To może wydać się dla wielu was sporym zaskoczeniem. Blanka była uczestniczką 10. edycji programu "Top Model". Przyszła reprezentantka Polski na Eurowizji spotkała się z bardzo dobrym odbiorem ze strony jurorów, a szczególnie Joanny Krupy, która na wstępie nazwała ją torpedą.

- Idzie torpeda - wykrzyczała na widok Blanki.

Pewność siebie i przebojowość Stajkow sprawiły, że jurorzy przymknęli oko na jej nie do końca odpowiedni wzrost i zadecydowali o jej przejściu dalej. Zanim Blanka usłyszała jednak, że awansuje, musiała zapozować z... dmuchanym jednorożcem. Ostatecznie wokalistce nie udało się trafić do domu modelek i odpadła na poziomie bootcampów. Z perspektywy czasu na pewno nie żałuje.